Philips 21PT5457/58

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#76 Příspěvek od workhard »

Na jednom nejmenovaném varforu mají pro tenhle účel sekci Hall of Shame :D Unikátní příspěvky unikátních uživatelů :D
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
medabeda
Příspěvky: 192
Registrován: 03 říj 2005, 02:00
Bydliště: Brno

#77 Příspěvek od medabeda »

Ty jsi měnil tuner?A před jeho výměnou to nevypínalo?Tak tam zkus dát zpátky ten původní.A asi to přestane vypínat.
Méda Béda.

Uživatelský avatar
zslaby
Příspěvky: 245
Registrován: 28 čer 2008, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#78 Příspěvek od zslaby »

medabeda píše:Ty jsi měnil tuner?A před jeho výměnou to nevypínalo?Tak tam zkus dát zpátky ten původní.A asi to přestane vypínat.
Méda Béda.
s tim puvodni tunerem to vypinalo a kdyz jsem dal novy tak to stejne vypina a kdyz jsem ho dal pric a zapnul telku tak to dela to same ze to po 15 sekundach. vypne,, dal jsem nový FET, Kondíky , Novy diody Grecu,Tranzistory BD135/139,, Zkontoloval Pozisotr, Furt mi nejde napeni na Fet nozku označení D tam mam být 317voltů a je turt 180voltů, nevím to jiste jestli není vadný TEA1507P?? nic jiného už me nenapadá. [/img]

Uživatelský avatar
stephunk
Příspěvky: 395
Registrován: 19 lis 2006, 01:00
Bydliště: Žilina

#79 Příspěvek od stephunk »

Zlý merák OR vadný hlavný ellyt OR ťahanie za nos. Načo máš ten osciloskop? Na parádu?

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#80 Příspěvek od masar »

zslaby píše: Furt mi nejde napeni na Fet nozku označení D tam mam být 317voltů a je turt 180voltů, nevím to jiste jestli není vadný TEA1507P?? nic jiného už me nenapadá.
No tak to je vskutku vážná věc. Kde se ztratilo těch 137V když Graetz a elyty jsou v pořádku. Možná jsme na stopě novým senzačním objevům. Já bych to nepodceňoval. Nejsem úplný ateista... :wink:

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#81 Příspěvek od Cust »

být ateista jenom trochu - to už snad stačí doplnit DÍKY BOHU!

Uživatelský avatar
zslaby
Příspěvky: 245
Registrován: 28 čer 2008, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#82 Příspěvek od zslaby »

masar píše:
zslaby píše: Furt mi nejde napeni na Fet nozku označení D tam mam být 317voltů a je turt 180voltů, nevím to jiste jestli není vadný TEA1507P?? nic jiného už me nenapadá.
No tak to je vskutku vážná věc. Kde se ztratilo těch 137V když Graetz a elyty jsou v pořádku. Možná jsme na stopě novým senzačním objevům. Já bych to nepodceňoval. Nejsem úplný ateista... :wink:
ty jsi delas legraci ale to je vazna vec ! TEA1507P jsem dal novy ale furt to vypina po 15 sekundach, nevim kde je zavada. kdyz co me napadlo je dat novy sitovy elit. ale jinak vsechny elity jsou nove. a furt mi nejde na fet nozka D tech 317voltu furt tam mam jen 180voltu kde je zavada ?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#83 Příspěvek od EKKAR »

Nejspíš mezi židlí a klávesnicí/páječkou...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#84 Příspěvek od pajosek2 »

Já myslím,že těm,kteří jsou trochu znalí téhle problematiky je jasné,kde je závada.Z pochopitelných důvodů Ti asi neporadí. Je to fakt banalita.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#85 Příspěvek od masar »

zslaby píše:ty jsi delas legraci ale to je vazna vec ! TEA1507P jsem dal novy ale furt to vypina po 15 sekundach, nevim kde je zavada. kdyz co me napadlo je dat novy sitovy elit. ale jinak vsechny elity jsou nove. a furt mi nejde na fet nozka D tech 317voltu furt tam mam jen 180voltu kde je zavada ?
Říká ti něco tenhle obrázek? Jest-li ne, tak nemá cenu, aby ses dále věnoval této nesmyslné a nebezpečné činnosti.
Obrázek :wink:

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#86 Příspěvek od Mysteri »

masar píše:
zslaby píše:ty jsi delas legraci ale to je vazna vec ! TEA1507P jsem dal novy ale furt to vypina po 15 sekundach, nevim kde je zavada. kdyz co me napadlo je dat novy sitovy elit. ale jinak vsechny elity jsou nove. a furt mi nejde na fet nozka D tech 317voltu furt tam mam jen 180voltu kde je zavada ?
Říká ti něco tenhle obrázek? Jest-li ne, tak nemá cenu, aby ses dále věnoval této nesmyslné a nebezpečné činnosti.
Obrázek :wink:
Pekné, trefné a výstižné :D

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#87 Příspěvek od pajosek2 »

Dobrý,já jsem nevěděl jak to nejlépe vyjádřit,zvládl jsi to za mne. :prst:
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#88 Příspěvek od Killroy »

A myslíte si že mu to k něčemu bude?

Killroy

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#89 Příspěvek od Mysteri »

Človek nikdy nevie... :lol: Ale Zdeněk má aspoň nové informácie :P

Uživatelský avatar
zslaby
Příspěvky: 245
Registrován: 28 čer 2008, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#90 Příspěvek od zslaby »

Mysteri píše:Človek nikdy nevie... :lol: Ale Zdeněk má aspoň nové informácie :P
Jo krivky na osciloskopu ty znam, podel schematu to merim dle bodu P1,P2,P4,P6 a tak dál, na mereni dle schematu to znam, jeste mam v servisu osciloskop byl zaruce tak ze si pristy tyden si mam pro nej jít. už se na nej velmi teším bez nej jsem uplne vedle jak ta jedle.

Obrázek
Měření frekvence signálu ,Měření útlumové charakteristiky

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“