Tak se servisuje HP po Česku

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ante
Příspěvky: 1
Registrován: 25 říj 2009, 02:00

#76 Příspěvek od Ante »

Kolega byl v jakémsi záručním servisu HP a říkal , že tam mají kupu vadných přístrojů a ty průběžne opravují a strkají ty díly do záručních oprav

Kolega buď vrdlouhá a nebo nepochopil princip SPOW.
Jakýsi záruční servis by za takovouhle praxi nedostal zaplaceno.
Ja koupil v patek v Electroworldu laserovku HP. V sobotu vecer jsem ji instaloval a v pondeli ji sel reklamovat, pac na papire ktery vyjel ven byla znatelna prohluben zrejme od podavaciho kolecka. Neuspel jsem se zadosti o novy kousek a tak jsem cekal az se to vrati z reklamace.
Po cca 20 dnech mi volal primo servis HP ( Praha ? ) a na muj dotaz proc vola me mi sdelil, ze moje cislo bylo na "papirech" a ze si myslel, ze vola do "Wordu". A kdyz uz "me mel na drate" mi sdelil, ze mi poslou tiskarnu jinou-repasovanou a nebo ze do me "kastle" prijdou dily z pouzitych tiskaren... !
Takze ja vyplaznu 3 litry a mesic cekam na REPASOVANOU tiskarnu... !
Jeste stesti, ze ve Wordu mi i pres to ze jim prisla tiskarna opravena nabidli vraceni penez. Priplatil jsem si litra ;) a vzal tiskarnu radeji od jineho vyrobce...
Takze tak nejak kolega "nehrdlouha" :)

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#77 Příspěvek od dj_Paul »

Sice je to Sony VAIO ale přece: vadné tlačítko touchpadu a mění základní desku?
Přílohy
sony.JPG
(16 KiB) Staženo 99 x

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#78 Příspěvek od rnbw »

Mikrospinace touchpadu su casto na zakladnej doske. A v beznych servisoch dosky neopravuju.

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#79 Příspěvek od dj_Paul »

No moc notebooků mi na opravu do ruk nepřišlo,ale tlačítka byly vždy součástí touchpadu.
Zase jsem chytřejší

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#80 Příspěvek od rnbw »

Niekedy ano, niekedy nie.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“