Vaše názory na Aukro, na "profesionalitu" prodejců

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#76 Příspěvek od ZVUK2000 »

BOBOBO Tak naposled. Systém PayU se nepoužívá jen na AUKRU!!! V Evropě se tím běžně platí. Jen ho musí akceptovat Tvá banka. To snad že někdo za Tebe vyplní platební příkaz je na obtíž?

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#77 Příspěvek od BOBOBO »

Kde máš ty body ? Kolik procent obyvatelstva zná pay ? 10-15 ? Spíš ještě méně .... Teda ne jen doslechem zná , ale umí ho používat .

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#78 Příspěvek od ZVUK2000 »

BOBOBO píše:Kde máš ty body ? Kolik procent obyvatelstva zná pay ? 10-15 ? Spíš ještě méně .... Teda ne jen doslechem zná , ale umí ho používat .
Rozšířené to je málo protože málokdo pochopil smysl služby a málo firem to poskytuje. Nejde o nic jinjého něž jednorázový "inkasní" příkaz bance.

Uživatelský avatar
PvvS
Příspěvky: 464
Registrován: 25 lis 2008, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#79 Příspěvek od PvvS »

Je neco jinyho predvyplnenej platebni prikaz a sladovani penez na jakymsik pofidernim AUKRO uctu, kterej se za tim skrejva. Pokud PayU opravdu pouze predvyplnilo platebni prikaz a prachy sly rovnou prijemci, tak je to vyborna sluzba a vsichni ji budou pouzivat. Ale poud je to jak ted, kdy poslu platbu PayU, prachy zmizej nekam do haje a pak teprve prijemci.... tak je to cely k nicemu.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#80 Příspěvek od BOBOBO »

Mne štve jen ta povinnost , jinak je škoda i jednou bouchnout do klábosnice . KDE JSOU TY BODY ?

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#81 Příspěvek od ZVUK2000 »

PvvS píše:Je neco jinyho predvyplnenej platebni prikaz a sladovani penez na jakymsik pofidernim AUKRO uctu, kterej se za tim skrejva. Pokud PayU opravdu pouze predvyplnilo platebni prikaz a prachy sly rovnou prijemci, tak je to vyborna sluzba a vsichni ji budou pouzivat. Ale poud je to jak ted, kdy poslu platbu PayU, prachy zmizej nekam do haje a pak teprve prijemci.... tak je to cely k nicemu.
Ale já psal výhody pro kupujícího. Ty máš na mysl prodávajícího. Při pladbě kartou je to také výhodné pro kupujícího a prodejce na peníze čeká.(prachy jdou přes VISU nebo Master card) Ale o ně nepříjde, je rád že prodal.

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#82 Příspěvek od Andrea »

Když můžu (prodejce nepíše, že PayU nechce), platím přes PayU, je to hned a je to pro mě i levnější, neplatím poplatek za platbu do jiné banky.

Uživatelský avatar
PvvS
Příspěvky: 464
Registrován: 25 lis 2008, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#83 Příspěvek od PvvS »

Na aukru prodavam aj nakupuju a pokud nemam velkej shop, tak zadny vyhody nevidim....

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#84 Příspěvek od Killroy »

PvvS píše: Pokud PayU opravdu pouze predvyplnilo platebni prikaz a prachy sly rovnou prijemci, tak je to vyborna sluzba a vsichni ji budou pouzivat. Ale poud je to jak ted, kdy poslu platbu PayU, prachy zmizej nekam do haje a pak teprve prijemci.... tak je to cely k nicemu.
Ale proboha proč? Vzdyť je to úplně jedno kudy ty prachy jdou a nechť protečou mezitím třeba přes mléčnou dráhu. Důležitý je akorát to, že je ten dotyčný dostane včas a bez jakýchkoliv dalších srážek - což jinde moc není.
Mě se tedy nestalo, že bych někomu takhle zaplatil a ten to dostal pozdě, anebo ne celý. Naopak, jakmile prodejce viděl platbu zkrze PayU, na nic nečekal a odeslal mi nákup obratem. Měl jistotu platby.

Pokud s tím někdo máte nějakou jinou (špatnou) zkušenost, tak sem napište konkrétně jakou. Protože jenom kecy, že je to k ničemu, jsou akorát o ho…
Naposledy upravil(a) Killroy dne 12 bře 2013, 12:07, celkem upraveno 1 x.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
PvvS
Příspěvky: 464
Registrován: 25 lis 2008, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#85 Příspěvek od PvvS »

Killroy : uz neolikrat mi prachy sly pres 2 dny. A na pravidlo ze mam odeslita v okamziku, kdy jsou prachy na aukro uctu se muzu vykaslat.
V aukcich to mam napsany, kdo nema zajem nemusi prihazovat. System mi nevadi, kdybych ho nemusel vyuzivat. Kdyz mi byl vnucenej, tak holt budu hledat moznost jak ho nevyuzit.
Dokud to nebude vyuzitelny i na platby aukru, platby za aukce (tedy jako PayPal), tak to budu s klidem ignorovat. A kdo neumi cist a posle to pres PayU , ta si holt pocka...

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#86 Příspěvek od Killroy »

PvvS píše:Killroy : uz neolikrat mi prachy sly pres 2 dny. A na pravidlo ze mam odeslita v okamziku, kdy jsou prachy na aukro uctu se muzu vykaslat.
To že ti prachy šly přes dva dny je nejspíš tvoje blbost, máš mít nastavenej ten výběr obratem a máš je druhej den na svým účtu. To tak prostě je a je to ověřený. A nemyslím si, že převod z banky do banky funguje o moc rychleji - pokud to tedy není jedna.
O nějakém pravidle odesílání nic nevím, to je spíš asi o solidnosti prodejce jak k tomuhle přistupuje. To já znát nepotřebuju. Pro mě je důležitý, že jsem dostal včas to za co jsem obratem zaplatil. V krámu taky dostanu při platbě kartou nákup hned a ne až jim připíšou tu platbu na účet..
Naposledy upravil(a) Killroy dne 12 bře 2013, 12:38, celkem upraveno 1 x.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
PvvS
Příspěvky: 464
Registrován: 25 lis 2008, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#87 Příspěvek od PvvS »

Ja ne. Plaba mela oznaceni dokonceno a prachy na ucte za 2 dny. Od ty doby mam v popisu prednostne platbu na ucet.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#88 Příspěvek od BOBOBO »

Mám jaksi Mbank a žádné poplatky neplatím .

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#89 Příspěvek od Killroy »

PvvS: dobře, nebudu tě vyvracet špatný zkušenosti. U mě to fungovalo, proto to bráním a v případě budoucí potřeby to rád použiju znovu.
Ale ještě jednu věc - proč někteří nezveřejnujete svůj bankovní účet a posíláte ho až výherci po skončení aukce? Co se tím dá zkazit? PayU nechtějí, účet po aukci = jako zákazníka to ve mě moc důvěry nevzbuzuje..

.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#90 Příspěvek od ZVUK2000 »

Killroy píše:Ale ještě jednu věc - proč někteří nezveřejnujete svůj bankovní účet a posíláte ho až výherci po skončení aukce? Co se tím dá zkazit? PayU nechtějí, účet po aukci = jako zákazníka to ve mě moc důvěry nevzbuzuje..
Také to nechápu, já něco koupím a ještě mám zjišťovat kam mám laskavě zaslat peníze.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“