Koho volit 2013

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno

Koho chcete prezidentem ?

Anketa končí za 27 led 2013, 19:30

Miloš Zeman (v 1. kole 24,21 % / 1 245 848 hlasů)
58
60%
Karel Schwarzenberg (v 1. kole 23,40 % / 1 204 195 hlasů)
38
40%
 
Celkem hlasů: 96

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
radekrd
Příspěvky: 642
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Moravský Krumlov
Kontaktovat uživatele:

#76 Příspěvek od radekrd »

No, já nevím, ale pokud vyhraje Zeman, začnu se za svoji vlast asi stydět. Takových dobrých lidí tu máme a zvolíme si jako reprezentaci takového výkvěta.

I když možná nás to dokonale vystihuje...

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#77 Příspěvek od Cust »

Myslím, že Zeman ve své podstatě opravdu vystihuje onu zde zmiňovanou reprezentativní většinu. Asi by tedy měl být prezident.
Pokud se tak stane, začnu vážně přemýšlet o emigraci.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#78 Příspěvek od p32 »

Vždyť ono je to stejně jedno, oba jsou max. na 5 let. Potom už budou lepší anebo se těch 5 let v úřadě ani nedožijí. :lol:
Popravdě, teď nebylo stejně z čeho vybírat, takže si teď jen ujasníme, kdo nám z těch dvou víc vyhovuje.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#79 Příspěvek od rnbw »

Budte radi, ze tam nemate stareho *uja, ako my...

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#80 Příspěvek od Wolfik »


Uživatelský avatar
frantajetel11
Příspěvky: 1922
Registrován: 13 lis 2008, 01:00
Bydliště: Kladno

#81 Příspěvek od frantajetel11 »

p32 píše:... Potom už budou lepší ...
To by mě vážně zajímalo, který :?

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#82 Příspěvek od tomasjedno »

No přece AmarokCZ a já, to je snad jasné :lol:

(třeba se pak Cust vrátí, aby nepřišel o ten kabaret :argue: )

AmarokCZ
Příspěvky: 2838
Registrován: 20 pro 2006, 01:00
Bydliště: Poličské krystalinikum
Kontaktovat uživatele:

#83 Příspěvek od AmarokCZ »

Už jsem myslel, že bys dnešek vydržel bez osobních útoků a přecijen ne... :roll:
http://www.zvodovodu.cz/ | Pokud neodpovídám na téma a chce něco vědět, pište SZ!

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#84 Příspěvek od tomasjedno »

To už jsi alergický i na svůj nick?

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#85 Příspěvek od BOBOBO »

Jak říká kolega kydy-pidy , jeden se tam posadí a vše pofrčí dál . A to rozhodně ne po linii kteréhokoliv z nás .

Uživatelský avatar
fifiju
Příspěvky: 400
Registrován: 05 zář 2010, 02:00
Bydliště: u Kyjova

#86 Příspěvek od fifiju »

nenápadně pozoruju, jak se oba candidáti projevují, a začínají rozdělovat národ na dva tábory, napadlo mě, že by bylo nejlepší, kdyby jsme měli prezidenty dva. Vzájemně by se skvěle doplňovali (mohli by se střídat ve spaní,vždy by byl jeden při smyslech,kdyby se druhý náhodou ožral...). A geniálně by se tím předešlo možné občanské válce, Takže ne - "Losnu nebo Mažňáka?", ale OBA NA HRAD ! ! ! A aby ten blázinec byl úplně dokonalej, Michal by jim dělal kancléře... to by mu moc slušelo.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#87 Příspěvek od BOBOBO »

Neviděl jsem včera to , čím by nás kníže (zákonem zakázané oslovení sic!) měl reprezentovat . A ohledně sudeťáků není co dodat . To , že by pohnal Beneše do Haagu ? Jeho odpovědi toto mne nezajímá a výron co bude za pět let také nezajímá je také signifikantní .

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#88 Příspěvek od p32 »

Zajímavý by mohl být i pohled lidí, co bydlí v bývalých pásmech pro "sudeťáky" na to, jestli by stále chtěli být na okrajové periférii naši ekonomiky nebo raději postaru v Sudetech a podporovaní Němci.
Já se na to taky nekoukal, ale už jsem před tím slyšel toho "takyekonoma", jak navrhoval, abysme si opět utahovali opasky, protože on by z prázdné pokladny investoval prachy velkopodnikatelům, aby se měli ještě lépe, lidem by zajistili práci tak za desítku hrubého (možná), ale ostatní by to museli opět splácet. Investice přece není oživení ekonomiky, když není odbyt. Odbyt není proto, že číňani tu prodávají hotové hadry za částku, za kterou náš výrobce není schopen na stejné hadry koupit ani materiál. Takže by asi měli přijít s jinými a reálnými návrhy než
"Až budu prezidentem, tak vám budu kecat do ekonomiky a politiky, ale doma si sám pořádek udělat neumím."

Jsou to oba páprdové, jen jeden o tom ví a druhý ještě ne. Je to prostě volba prezidenta a ne premiéra.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#89 Příspěvek od BOBOBO »

Strkáš to trochu dojinam . Ty hadry vezmeš na sebe jednou a když projdou pračkou , tak už jsou jen do dílny na čištění . Rád bych si koupil pořádnou flanelovou košili , ale nekoupíš , kdyby jsi se pokrájel . S klidem za ni zaplatím 3x tolik co za rýžovou , ale vydrží pár praní a bude až na prdel a ne po ledviny .

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#90 Příspěvek od p32 »

To je zajímavé, tady jsou dobré flanelky. Asi se musíš projet. Jinak dobrý názorový obrázek (následný). Potvrzené pravidlo - Alkoholici volí A, blbci B. :lol:
Přílohy
kandidati.jpg
(33.61 KiB) Staženo 37 x

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“