Nové Aukro (odděleno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#76 Příspěvek od starecd »

Na IE, to rozhodně nefunguje, Mozzila je o něco lepší, ale pořád nelze fotku zvětšit stejně jako na Allegro.

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#77 Příspěvek od jjilek »

Já načítám jakž takž pod W10 s MS-Edge. Aukro najde za cca 5 - 10 vteřin. (Download kolem 15 Mbps, Athlon 64X2 5600+). Allegro jede výrazně rychleji (asi 2x). Problémem je hledání, neprodejné sračky od eshopů na mnoho stránek se jen těžko přecházejí. Je sice možno zvolit jen Aukce, ale řadu užitečných drobností by mezi bastlíři bylo rychlejší prodat jako Kup teď.
Také je mi záhadnou účelnost nabídky až do vyprodání všech položek.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#78 Příspěvek od BOBOBO »

Mám něco starého , XP , slabou paměť telefonní pár stovek připojení a do 5ti sekund určitě . Pro mne jako dříve . Tedy FOX a antivir zero !

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#79 Příspěvek od Pikofarad »

Rychlost načítání je ok,jen mi zmizely sledované položky :(

Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

#80 Příspěvek od houmr »

Další drobnost - když jsem dřív chtěl na příchozí mail o vyhrané aukci odpovědět, rovnou se do adresáta vyplnil mail uživatele - teď je tam jen "oznameni@aukro.cz"

Uživatelský avatar
Giftmacher
Příspěvky: 225
Registrován: 22 srp 2010, 02:00

#81 Příspěvek od Giftmacher »

Nejde vyplnit formulář voleb přepravy, zobrazí se jen informace o něm, dotaz prodejci šikovně schovali někam úplně jinam a fakt je to teď celý o hodně pomalejší. Kdyby se v tom nešťourali, udělali by líp.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#82 Příspěvek od starecd »

Jo na dotaz si musíš opět rozkliknout, měli dát návod k použití.

Uživatelský avatar
elektrosvit
Příspěvky: 2512
Registrován: 27 čer 2016, 02:00

#83 Příspěvek od elektrosvit »

To je ještě dobré. Včera jsem hodil do košíku dvě drobnosti. Když jsem chtěl přejít na košík, celé to spadlo. Místo ježka a myši tam byli mravenci. Po zavření a otevření prohlížeče a opětovném přihlášení položky v košíku byly a nákup šlo normálně dokončit.

Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

#84 Příspěvek od houmr »

petrfilipi píše:Tak na můj dotaz, proč při vyhledávání slova "nefunkční" dostanu jako výsledek i nabídky se slovem "funkční" mi z Aukra odpověděli toto:
Přes jaký odkaz s Aukrem komunikujete? Žádný adekvátní k diskuzi o tom co by mohlo fungovat lépe jsem neobjevil.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#85 Příspěvek od starecd »

Na mé připomínky přišly 2 odkazy:
http://blog.aukro.cz/na-cem-pracujeme/
http://blog.aukro.cz/nove-aukro-zlobi-n ... se-na-nej/

Filtry nějak nefungují, dřív jsem si našel kategorii a v ní vyfiltroval značku, teď to nejde na Allegru v pohodě. Na starém Aukru maník prodával různé elektro v poškozených, teď to porozdělovali na podkategorie a je to naprd. Opakuje se tam zboží z jiné podkategorie.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#86 Příspěvek od Achab »

Starý Internet Explorer 6 načítá Aukro asi 4× rychleji než Firefox 52, ovšem zobrazení je úplně rozhozené.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#87 Příspěvek od starecd »

Teď jsem zjistil. že nechodí ani upozornění o skončení aukce, paráda.

Uživatelský avatar
elektrosvit
Příspěvky: 2512
Registrován: 27 čer 2016, 02:00

#88 Příspěvek od elektrosvit »

Mně normálně chodí.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#89 Příspěvek od Achab »

Uložený odkaz na stránku s filtrem taky funguje neúplně. Například uložím Měřící přístroje - Aukce - cena 1-3000Kč a cenový filtr není po načtení proveden.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#90 Příspěvek od starecd »

Teď se pokouším znovu vystavit, co jsem neprodal. V IE to načítalo hoodně dlouho, tak jsem to zrušil a přes Mozilu je to stejné načítá už dobré 4minuty a nic.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“