Zkušenosti s nákupy v LIDLu.

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pawka
Příspěvky: 214
Registrován: 02 říj 2010, 02:00

#871 Příspěvek od pawka »

vychodni staty dostavaj vychodni zbozi, vychod,jsme i my,nasi prodavaci tam nakupujou

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#872 Příspěvek od konosuke »

stasek píše:V tom případě by stálo za zkoušku koupit ten startovací zázrak v Lídlu a v případě špatný funkčnosti ho reklamovat. Já v Lídlu reklamoval dvakrát a vždycky s úspěchem.
reklamaci převážně uznají všadě a když ne je ČOI na krku, nefunkční bazmek se sešrotuje a lidi mají další práci, obchodník zakázku a obrat...jak dlouho to tak půjde ? dyť je to nehorázný plejtvání pracností, materiálem a energii, cesta do pekel
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#873 Příspěvek od Eleman »

ČOI je reklamace u :rit: , stejně tak Sdužení pro ochranu spotřebitele či jak se to jmenuje. V tom lepším případě možná poradí v postupu. Jediným arbitrem je bohužel pouze soud :( .
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#874 Příspěvek od konosuke »

nevěř tomu...obchodujem taky a stačí že jeden křivák nabonzuje ČOI nefunkčnost výrobku (ať už skutečnou nebo fiktivní) či absenci českého návodu, špatně vystavenou fakturu, v tu ránu jsou dva fízlové ve dveřích a nejnižší možný štrof je 4000 Kč jinak hrozba správním řízením a x násobek, to je pro malou živnost namnoze likvidační sankce jenomže: koho to v ČR sere ?
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#875 Příspěvek od Eleman »

Měl jsem na mysli řešení a výsledek reklamace. Nemotej do toho návody faktury apod.
Ať se vrátíme k Lidlu. Osobně jsem reklamoval za dobu jeho fungování asi dvakrát - vždy bez řečí.
Za to v jedné prodejně prodávající hodinky nepomohlo nic, jedině bych se musel obrátit na soudního znalce a na soud. To jsem vzhledem k ceně hodinek vzdal a demostrativně jsem při opuštění prodejny, tak aby to obchodník viděl, s nimi šlehnul o chodník. Ulevilo se mi, jemu možná také :D .
Sory za OT.
Naposledy upravil(a) Eleman dne 08 led 2017, 16:59, celkem upraveno 1 x.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#876 Příspěvek od konosuke »

chá, každej důvod je dobrý jak podrazit konkurenci nohy, nedělám obchody 14 dní...
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#877 Příspěvek od Jirka »

Od zítřka zase nářadí v akci. Mají tam mj. spoustu druhů vrtáků a frézky do brusky.

Sklápěcí ponk, zajímala by mě jeho stabilita. :-)
*****

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#878 Příspěvek od Celeron »

Mě by celkem zajímalo, jestli se do tý pásovky brusky, co maj mít od zítřka, dají koupit šmirglpásy i jinde. Není ta dýlka nějak standardizovaná?

Jínak za Smetanu mají mít 12V Lion vrtačkošroubovák, za Půlsmetanu baterkovou "dremelku", spousta brousítek do ní. Různý lepidla, svářečku na "plynovej" drát, (což je zcele na hojno), mírně podezřelej stojan na vrtačku a spoustu krámů do kanceláře. Stejně toho už ráno půlka nebude...
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
doktor365
Příspěvky: 1848
Registrován: 28 led 2006, 01:00

#879 Příspěvek od doktor365 »

Pásy podle rozměrů jdou koupit i jinde. Rozměr by měl být normalizovaný. Kolegovi z práce jsem kupoval do nějakého Číňana a bez problémů.

Uživatelský avatar
kachle
Příspěvky: 276
Registrován: 23 lis 2015, 01:00

#880 Příspěvek od kachle »

Nejsem tak bohatej, abych kupoval v Lídlu. To jen tak, nereagujte.

Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#881 Příspěvek od FHonza »

Celeron píše:Mě by celkem zajímalo, jestli se do tý pásovky brusky, co maj mít od zítřka, dají koupit šmirglpásy i jinde. Není ta dýlka nějak standardizovaná?
Je standardizovaná, v týhle brusce jsou 75x533 a dají se koupit celkem normálně.

U tý Li-on akumky je pěkná ilustrační fotka :)

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#882 Příspěvek od konosuke »

nemám tolik peněz abych kupoval jinde než v LIDLU
včera jsem byl na průzkumu, různý fajnový kutilská lepidla tam měli (dřevo, sklo, keramika, plasty, kůže, pryž...)
no a braník v akci to jsem neodolal
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#883 Příspěvek od Hejnicek »

Valim pro
sadu brusnych kartacku do mikrobrusky za 49 Kc, kterych mam uz nedostatek, no nekupte to.
Skoda, ze to nejde koupit kusove, ale dobry, tolik i vic stoji normalne jeden.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#884 Příspěvek od starecd »

Jo, cena dobrá, ale spíš by měli přidat ty ocelové, mozazné nejsou skoro nanic.

Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#885 Příspěvek od FHonza »

Mosaznýma sem čistil spáry mezi dlaždičkama v kuchyni. Ocelové braly moc materiálu.

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“