Aby se nezapomnělo II

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#91 Příspěvek od EKKAR »

BOBOBO píše:Kecáš blbosti jako vždy . Já také nečtu věci , které nechci . Přes rok se nedívám na TV a neposlouchám zprávy . Proč je čteš ??? jestli tě to jebe , tak jsi masochista a běž k doktorovi .
My si chceme číst sami co si vybereme - zatímco ty nám to sem cpeš horem dolem. Myslíš si, že máš oprávnění hlava nehlava zasírat všem vlákna svým nesmyslným žvaněním o naprostejch blbostech, který tady nemají co dělat?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#92 Příspěvek od BOBOBO »

O tom , co se reálně dělo v Černobylu víš stejný hov no jako já . Jsou to jenom pohádky . Já k nim přidal seznamovou realitu . Kdo je zde kydal ???????? Se reš sem jen ideové nesmysly .

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#93 Příspěvek od xsc »

BOBOBO píše:Přes rok se nedívám na TV a neposlouchám zprávy .
A to je přesně tvůj problém. Normálními médii pohrdáš a nahradils je ruskými manipulativními sračkami. Vždyť přece všichni lžou, jen KGB mluví pravdu :-)

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#94 Příspěvek od Yarda1 »

Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#95 Příspěvek od BOBOBO »

Vono je to vobráceně . Problém máte vy s hlavama vymytýma přesroční demagogií .

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#96 Příspěvek od BOBOBO »

Jen votevřu se znam :
GLOSA: Podivín Válek vzkazuje našim dětem bez léků, že je vyléčí slunce :roll: :roll:

Uživatelský avatar
HF_Tech
Příspěvky: 331
Registrován: 25 dub 2022, 02:00

#97 Příspěvek od HF_Tech »

Třeba mu křivdíme a pravda vyjde časem najevo...
Přílohy
Volny_paradox.png

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#98 Příspěvek od p32 »

Ano, má pravdu. Slunce je na té mouce, co se vyrábí z toho, co se přivezlo z Ukrajiny, kam se ty léky odvezly. :lol:

Uživatelský avatar
HF_Tech
Příspěvky: 331
Registrován: 25 dub 2022, 02:00

#99 Příspěvek od HF_Tech »

Zase je ale dobře, že jenom chlastá a nekouří při práci u zásobníků ropy jako rusové v Sevastopolu :)
https://twitter.com/IntelCrab/status/16 ... xV6aA&s=19

S takovou bandou neschopných podřízených upřímně obdivuju Putina, že si ještě nehodil mašli...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#100 Příspěvek od p32 »

A proč by si ji měl házet? Je jich tam jak sraček, jen v Moskvě je jich víc než u nás v celé ČR. Těch pár navíc na venkově se ani nepočítá. :lol:
Jen se divím, že UA ještě neprovedla tu halasně prozrazovanou ofenzívu a neosvobodila se. Nevím proč, ale asi jim to tak vyhovuje. :lol:

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#101 Příspěvek od Hubert_79 »

Á, už se to slejzá. Nepřidáte hoši ještě něco o čipech ve vakcínách a 5G? Nebo to už netáhne a "in" je něco jiného?
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#102 Příspěvek od BOBOBO »

Dáme , china je o sto let dopředu , jede 6G , ale zanikající pošťáky to netrefí . :lol: :lol:

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#103 Příspěvek od xsc »

p32 píše:Ano, má pravdu. Slunce je na té mouce, co se vyrábí z toho, co se přivezlo z Ukrajiny, kam se ty léky odvezly. :lol:
Zase plácáš totální kraviny.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#104 Příspěvek od Hubert_79 »

A v tom obilí čipy nejsou? Já jen abych případně nejedl nic z mouky...
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#105 Příspěvek od p32 »

Proč by tam měly být čipy? Pravda je, že obilí z Ukrajiny se dovezlo a kontrola zjistila, že mu nic není. To jen xsc tady tvrdí, že to není pravda, že je to totální kravina. Prostě další bobobo se stejným stihomamem. :lol:
Mouce taky nic není a ani být nemůže. To sluníčko tam na obalu je, o tom není žádná pochyba. Nakonec jsem to viděl v obchodě a lidi to normálně kupují. Jo, polohrubá i hladká mouka, hrubé a krupice jsem si nevšiml.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“