Sony Chassies AE-1C

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
prextid
Příspěvky: 92
Registrován: 31 bře 2009, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#91 Příspěvek od prextid »

kutilmil píše:No na toto sa neda nič povedať vy si pan fero7 myslite že vas klamem?? preboha prečo by som to robil a mimochodom nikto ma oficialne nevyzval aby som tie IO poslal ku Vám. Len vy tu na fore ste mi napisali ze prečo som Vám ich neposlal. Ja som to tu uz pisal že mna tých 1000sk alebo kolko to bolo za vadné súčiastky nezabije ale som zvedavy ako sa zachovate. Inač pilu som tam samozrejme skúšal pustiť a IO nefungoval. A s tým budením na tom pine 1 je to tak že ta pila bola CCA polovičná a to už preto ako to píšete vo vašom príspevku.
a aku pilu si pouzil stihl alebo husgvarnu aj tie stoja za hovno vsetko je s chiny ani rozkmit nemaju ani ampliutudu a dokonca ani stavu....
To na čo prideš sám nikdy nezabudneš, To čo ti niekto poradí to ako keby si našiel......

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#92 Příspěvek od kutilmil »

Prextid - ty si asi 🤐

fero10

#93 Příspěvek od fero10 »



kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#94 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 22:31, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#95 Příspěvek od fero7 »

fero10 píše:Tie vadne IO si mu poslal MAL !!! ale aj tak by to bolo prd platne. FERO je OBCHODNIK ! a natlaci ti kaleraby do hlavy ake chce on, pritom on je "cisty". Uz konecne pochopte ze fero z vas robi pokusnych kralikov a vy s tym nenarobite NIC.
Snazim sa riesit problemy seriozne, ale k tomu je potrebny seriozny pristup aj z druhej strany.
1.Poslal ich na reklamaciu alebo neposlal?! Spravna odpoved: Neposlal.
(Aj ked tu sa to javi ako ano.)
2.Pisal som, ze napajanie 37V je vela. Je alebo nieje ak max.U je 35V?
Logika chyba hlavne v tom, ze napajacia vetva ma 27V ale na IO je 37V
3.2x pisal ze budenie/pila je OK. Raz budiace impulzy, raz pustena pila. Potom uz iba cca polovicna. Otazkou je, co tam vlastne bolo. NEVIEM, PREVERIM SI TO PRIAMO V TV.
Ale pri niektorych vertikaloch (ak su vadne), nie je tam ziadna pila. Pri niektorych su spustacie impulzy nie PILA! Tento si este preverim.
(Asi toto sa mu snazil naznacit Prextid .)
5.Pisal:"zatazim tú vetvu nie pin splitka odporom cca. 40ohmov tak sa obraz vertikalne roztiahne tak, ze ma rozmer cca 5 cm." To znamena ze IO aspon ciastocne ide. Ale je to tiez cele prinajmensom "divne".
6.1,2max 3 pripady zo 100predanych kusov je vela? Da sa na zaklade toho urcit ze su vsetky vadne?
7.Z toho musi mat "HOKEJ" aj odbornik.
Ak chces reagovat, tak poprosim ku vsetkym bodom a jednotlivo.

fero10

#96 Příspěvek od fero10 »

fero ja sa ti seriem na tvoje "body" ty budes mat vzdy svoju pravdu, to ze mnohe polovodice od teba su uplne sracky to vela ludi vie, lenze malo ludi to je ochotnych dat verejne.
Ja sa tu nemienim bavit o nejakom IO vertikali, ale vseobecne o polovodicoch ake zasielas svojim zakaznikom.

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#97 Příspěvek od fero7 »

fero10 píše:fero ja sa ti seriem na tvoje "body" ty budes mat vzdy svoju pravdu, to ze mnohe polovodice od teba su uplne sracky to vela ludi vie, lenze malo ludi to je ochotnych dat verejne.
Ja sa tu nemienim bavit o nejakom IO vertikali, ale vseobecne o polovodicoch ake zasielas svojim zakaznikom.
Ale vyjadril si sa dost konkretne.
Mas moznost, napis svoje konkretne skusenosti, A aby to bolo objektivne, cakam aspon 5 vlastnych pripadov.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#98 Příspěvek od kutilmil »

Chlapi kaslite nato ja mu kiaslem na tie IO ja sa nemienim špinit ked fero 7 je taky chdak ze si nevie priznat to ze predal šmejd tak nech.... Aj ked je pravda ze on zato vlastne nemoze lebo predal to co kupil.

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#99 Příspěvek od fero7 »

Mrzi ma, ze to takto dopadlo. Ale zial Tvoje postupy a vyjadrenia nasvadcuju, ze v danej oblasti sa nevyznas bez ohladu nato, ci su IO dobre alebo nie. Silne slova bez argumentov a dokazov.
Vyzyval som predtym aj Teba, aby si sa vydadril k tymto jednotlivym nezrovnalostiam. Zial nestalo sa tak.

Rovnako ako fero10. Najprv jedovate reci, potom bleskova reakcia. A ak ho poziadam o argumenty, tak sa stiahne. Podla jeho sebaisteho prispevku by som predpokladal, ze ma nespocet vlastnych pripadov a verim ze napisat aspon 5 nebude ziadny problem.
V opacnom pripade to radsej uzatvorme s tym ze KECA.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#100 Příspěvek od kutilmil »

OK ja ak ale chcete ja Vás fero7 pozývam do skalice na kávu, vytiahneme z predmetneho TV, ktory hraje OK integrac a dame tam ten Váš a uvidíme či TV pôjde.

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#101 Příspěvek od fero7 »

Myslim, ze vyjadril som sa jasne a zrozumitelne.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#102 Příspěvek od rnbw »

Ak je to naozaj tak, ze tam je prilis vysoke napatie, tak to moze IO od ineho vyrobcu fungovat. A odide to az o pol roka.

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#103 Příspěvek od fero7 »

Namiesto TDA8170 ste pouzili TDA8171 ktore je az do 40V.

fero10

#104 Příspěvek od fero10 »

fero7 píše:Mrzi ma, ze to takto dopadlo. Ale zial Tvoje postupy a vyjadrenia nasvadcuju, ze v danej oblasti sa nevyznas bez ohladu nato, ci su IO dobre alebo nie. Silne slova bez argumentov a dokazov.
Vyzyval som predtym aj Teba, aby si sa vydadril k tymto jednotlivym nezrovnalostiam. Zial nestalo sa tak.

Rovnako ako fero10. Najprv jedovate reci, potom bleskova reakcia. A ak ho poziadam o argumenty, tak sa stiahne. Podla jeho sebaisteho prispevku by som predpokladal, ze ma nespocet vlastnych pripadov a verim ze napisat aspon 5 nebude ziadny problem.
V opacnom pripade to radsej uzatvorme s tym ze KECA.
Ja nekecam, kto tu keca si ty. Budem sa opakovat TY SI CLOVEK CO MA VZDY "PRAVDU". a nemienim sa s tebou hadat, lebo to nema zmysel (a tych pripadov by sa naslo ovela viac ako 5). ale nechame to tak, ty sam vies dobre co predavas.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#105 Příspěvek od kutilmil »

S tou 71 to je sice pravda ale ono to slapalo aj s TDA8170

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“