Jak to vidí teenageři. ( Většinou mistři světa. )

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#91 Příspěvek od zdenoeddie »

drabek06 píše:Já co jsem byl teď na škole tak by se tam book hodil. Při hodině češtiny se popsalo vždy několik A4 stránek a u ostatních odbornejch předmětů taky. To jestli si dotyčnej bude psát výklad je jen na něm :wink: On se to pak bude muset odněkud naučit na písemky a různý zkoušky . . .
bodaj by si mal pravdu..... uz za mojich cias to bolo na rit, a odvtedy zastavam nazor
Rodicia su hlupejsi ako ich deti!!!

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#92 Příspěvek od drabek06 »

A co naděláš . . . nic :wink:

Uživatelský avatar
petr1991
Příspěvky: 301
Registrován: 29 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Záhorí (Slovensko)

#93 Příspěvek od petr1991 »

Adolfik píše:petr1991, stepa-ze stejný školy? :D
Ne, ja sem ze Slovenska ale je to tu skoro stejne, samí flákači co sa robia ze su najmudrejsi ale pritom h__no vedia. No to sem teda vazne zvedavy na ty jejich SOČ-ky... samé stavebnice :D :D
Naposledy upravil(a) petr1991 dne 25 srp 2009, 23:07, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
jardajar
Příspěvky: 553
Registrován: 16 pro 2007, 01:00
Bydliště: Neratovice

#94 Příspěvek od jardajar »

Zase si ale pak říkáš, co za lidi tam "nějak" odmaturovalo a věděli prd, tak proč se bát, když se tomu věnuju. :lol:

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#95 Příspěvek od Wolfik »

V tomhle tejdnu mě zas dostaly hlášky od jednoho bývalého spolužáka (na jiném oboru).
Trošku to souvisí s pojmem, který tu někde padl, "googlemachr"
Ono, že se někdo věnuje elektronice je chvályhodné, ale srovnávat se mnou nějaké znalosti tím, že někdo za dva roky postavil stovky plošnáčků podle nějakého návodu a prd věděl jak to funguje, mi přijde naprosto mimo.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“