Solární panel/kolektor

Základní principy, funkce, rovnice, zapojení - t.j. vše, co byste měli vědět, než se pustíte do praktické realizace elektronického zařízení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#91 Příspěvek od BOBOBO »

Bohužel nás bude využití pavědy (vychcánky -Cust? ) stát mnoho oběživa . A ti co nemají o akumulaci a přeměnách technicky povědomí to přesto využili . Jen trocha praxe . Známý v rodině měl kolektory již za hlubokého totáče . Jenže - materiál dodal socsektor , vyrobilo se v pracdobě . Takže soukrdompřínos byl a je . Jeho syn si dal spočítat kolektory a vypustil oběživo a zůstal v reklamacích výkonu . Ani se ho nechci ptát , jak tento stav ukončil . No a zase brácha postavil na klíč několik elektráren a k tomu i menší svou na střechách džejzetdý . Inu činnost pro uživení by měla přinést domů oběživo bez nebezpečí zákonných restrikcí . Takže někdo hledá průsečík technologický , někdo ekonomický . A ten ekonomický momentálně velmi plave .

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#92 Příspěvek od jezevec »

BOBOBO píše:... . Jenže - materiál dodal socsektor , vyrobilo se v pracdobě ...
Dnes se tomu říká dotace a ani to nemusíš vyrábět sám.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#93 Příspěvek od bu2520 »

myslím, že co je svět světem, tak se přerozděluje, vždy silnější či vychytralejší se snaží uloupnout těm kteří v dědičné linii zaostaly, v méně demokratických státech to řeší válkou ve vyspělejší korupcí . Pokaždé je to o zblbnutí lidí a ti co se zblbnout nedají se prostě přetlačí silou. Spravedlnost je jenom hezký filozofický námět, zrovna jako pravda.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#94 Příspěvek od Cust »

Nic nehledám - reaguju na to co jsi napsal a ptám se: Proč mě spojuješ s vychcánky?
BOBOBO mimo jiné píše:.... (vychcánky -Cust? ) ....
EDIT: omylem přepsáno - už nevím co bylo původně :-(
sorry
Naposledy upravil(a) Cust dne 17 led 2011, 13:32, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#95 Příspěvek od BOBOBO »

Ne jen to vyjádření ohledně směnných obchodů , ti nazývaní se vyskytují ve všech druzích do-odb vztahů .

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#96 Příspěvek od Cust »

A co mám společného se směnným obchodem a s výchcánkem?

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#97 Příspěvek od BOBOBO »

Hledáš asi něco , co jsem nenapsal , jen zabudování reakce na : MatasBrno: Účast oběživa nám dává tu spravedlnost, kterou hledáš... Tvůj systém předpokládá, že neexistujou poctivý a nepoctivý lidi, vychcánci a joudové, zloději a štědří, ...
Tvůj systém bude spravedlivě fungovat, předpokládáme-li jednu sortu lidí. Řekněme poctivých. Pak super, kdo bude makat víc, má možnost víc vyměnit. Pokud tedy tomu včichni ti děti Gaji budou rozumět stejně ve smyslu - hodinový hotel se mění za 2 kg rybího tuku - ani víc ani míň...

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#98 Příspěvek od Cust »

ok, jen mi ta závorka přišla trošku jako útok...

Uživatelský avatar
Skay
Příspěvky: 628
Registrován: 22 úno 2007, 01:00
Bydliště: Tábor (jih)
Kontaktovat uživatele:

#99 Příspěvek od Skay »

nedavno jsem narazil na stránky společnosti BARX.

Tak pro zájemce a ty kteří doteď tuto firmu neznali

http://www.solarniteplarny.cz/

Odpovědět

Zpět na „Teorie“