Výměna karet CS Link

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#91 Příspěvek od Hejnicek »

Nejde to...

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#92 Příspěvek od Eleman »

Mrkni sem . Na straně 2 je to popsáno. Registrační / přihlašovací údaje obdržíš emailem.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#93 Příspěvek od kokun »

Bezplatný příjem CS Link a Skylink skončí 30.9.2012,

Anonymous zaútočí na Skylink, CS Link a SOI kvůli servisním poplatkům:
...
Pokud kroky nepřinesou požadovaný efekt, hodlá hnutí Anonymous podniknout další kroky. "Budeme hľadať iné riešenia ako obísť spoplatnenie. Pôjde o informovanie širokej verejnosti o možnostiach prepálenia prijímačov alebo samotných kariet. Ďalej budeme pracovať na návodoch pre verejnosť, ako naplno využiť možnosti zdieľania kariet cez internet," uvedla skupina Anonymous na dotaz webu Živé.sk.
...
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#94 Příspěvek od kokun »

Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#95 Příspěvek od radioelectrum »

A jak to tedy je s kartami ktreré chci mít již pouze na českou televizi? To mi od října již pojede pouze ČT nebo musím nechat udělat nějakou registraci ? Nebo mi tu kartu vymění za jinou pouze ČT ?
Mám TT standard nejspíš cryptoworks registrovanou 4.5. 2008

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#96 Příspěvek od kokun »

Má někdo zkušenost s výměnou SKYLink-CW karty registrované na SK za kartu "Výměna-ICE" a zaregistrování v CZ :?:

Leží mně tu karta (dávno už nepoužívaná), koupená před lety v akci za 3.800,-Kč (tehdy jen STV1 a STV2, ale hlavně na 1 rok FILMBOX, FILMBOX+ a NOVA Sport) zaregistrovaná na SK (11.06.2007). Po tom roce se už pak nepoužívala a ani se na ni "nedoplácely" žádné další programy.
Když si zadám kontrolu karty, tak mně oznamují, že by měly jít tyto programy: JOJ, JOJPlus, Markiza, Doma, STV1, STV2, STV3. Zřejmě asi i půjdou, ale potřebuje to čas na načtení "nových zápisů" (po cca 10 min. jde zatím jen STV1. Nechám zapnuto do rána a uvidím, jestli se načtou všechny) :wink:

Pokud by šla vyměnit (a zaregistrovat v CZ) a ještě k tomu získat "plnou verzi", tak by to "nemělo chybu".
ICE kartu stejně potřebuji a nemusel bych tím pádem měnit "plnou gitalku" (samosebou ještě CW) - tu bych nechal "na dožití" jen na "GRATIS" programy, pokud ještě bude fungovat CW :roll:
Nemá někdo zkušenost?
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
kaja4
Příspěvky: 437
Registrován: 28 zář 2008, 02:00
Bydliště: kraj olomoucký

#97 Příspěvek od kaja4 »

Před půl rokem jsem měnil SK kartu,která byla registrována před více jak 10lety,za kartu výměna IRDETO ICE.Jde na ni kompletní nabídka včetně českých.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#98 Příspěvek od kokun »

kaja4 píše:Před půl rokem jsem měnil SK kartu,která byla registrována před více jak 10lety,za kartu výměna IRDETO ICE.Jde na ni kompletní nabídka včetně českých.
Dík za odpověď.
Z ní ale usuzuju, že je i nadále karta evidována (registrována) na SK - mně však jde o to, zda je možná přeregistrace (se všemi "výhodami" karty SKYLink) do CZ a na mou adr. (nynější registrace je na SK majitele!) :wink:

Jinak na té staré kartě se načetly zápisy pro všechny SK programy - tedy: JOJ, JOJPlus, Markiza, Doma, STV1, STV2 (STV3 samozřejmě už neexistuje) - zato i nejnovější progr. "DAJTO" :roll: :prst:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
kaja4
Příspěvky: 437
Registrován: 28 zář 2008, 02:00
Bydliště: kraj olomoucký

#99 Příspěvek od kaja4 »

ogare, karta je teď registrována na českou adresu.Po zaregistrování na mou adresu byla vedena ,a i po výměně, jako SK karta.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#100 Příspěvek od kokun »

kaja4 píše:ogare, karta je teď registrována na českou adresu.Po zaregistrování na mou adresu byla vedena ,a i po výměně, jako SK karta.
Znovu díky.
Oslovení beru - i když mně bylo už šestašedesát (nwm, kolik je tobě?). Jsme tu (na EB) stejně dlouho (4 r.), ale moc o sobě navzájem nevíme :lol:
Z tvých odpovědí ale stejně stále moc chytrý nejsem:
"Po zaregistrování na mou adresu byla vedena ,a i po výměně, jako SK karta." - ale jak se z ní najednou stala CZ karta? (píšeš: "karta je teď registrována na českou adresu.") 8O
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
patrikvarga
Příspěvky: 1062
Registrován: 24 dub 2007, 02:00

#101 Příspěvek od patrikvarga »

vladodyno píše:Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú.
http://http://www.cas.sk/clanok/231304/ ... -viac.html

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#102 Příspěvek od kokun »

Spadls z jahody? Toto vlákno je o servisním poplatku za SAT SKYLink (zpoplatnění karet!!!) - nikoliv o TV koncesionářském poplatku 8O :cry:


Ty jsi opakem FRANSIMORa 8O
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... E1%F8sk%FD :
FRANSIMOR píše:
kokun píše:FRANSIMOR - pleteš si "hovno s pitralónem" - toto je vlákno o TV koncesionářském poplatku, nikoliv o SAT příjmu a zpoplatnění karet 8O :cry:
jo pravda už to vidím,že jsem v jiném vláknu než původně myslel :oops:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
patrikvarga
Příspěvky: 1062
Registrován: 24 dub 2007, 02:00

#103 Příspěvek od patrikvarga »

@Honza - kokúň
sorry Super uživatel

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#104 Příspěvek od kokun »

Ještě k té mé SKYLinkCW-SK kartě:
Po několika vyměněných SZ s už. kaja4 nakonec vyplynulo, že jeho karta je i nadále registrována jako SK-karta (a tak i zůstane!!!).
Přestože (jak píše) mu na ní (po přeregistrování za kartu "výměna IRDETO ICE") běží kompletní nabídka "GRATIS", se všemi českými i slovenskými programy, já se rozhodl jinak.
Neudělám "výměnu" mé staré SKYLinkCW-SK karty, ale té "gitalky-CZ" (už jsem i provedl!!!), z toho důvodu, abych měl i nadále kartu registrovanou jako CZ-kartu (pův. SKYLinkCW-SK nechám "ležet" i nadále).
Vedou mně k tomu tyto úvahy:
Nwm, co se dá od těch lucemburčanů (M77-Group) i v budoucnu ještě očekávat :evil: Jak jsem psal výše, teď nás "mají v hrsti" a kdo ví, co na nás ještě v budoucnu "vymyslí"? Mohou si třeba vzpomenout nechat zpoplatnit příjem programů "opačného státu" - tj., chtěl bych se vyhnout třeba tomu, abych snad ještě nemusel extra platit za příjem našich-CZ programů; ... 8O :roll:

Už jsem tedy provedl "výměnu GitalCW-CZ" za SKYLink IRDETO ICE" (placení servis. poplatku tedy "oddáleno" o 24 měsíců + PROMO na 2 měs.).
Tak jak jsem chtěl původně nechat GitalCW-CZ na "dožití" (toho CW) - stejně bych z ní musel hned (po 1.9.2012) začít platit servis. poplatek. A po dvou letech z další karty. A 2 karty nepotřebuju (zvláště, když ještě syn má "pravé IRDETO" - zpoplatnitelné cca za 1 rok).
Takže "starý SKYLink-SK" možná někdy v budoucnu skončí třeba jako trsátko ke kytaře 8O :lol:
Tak, asi tak.
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#105 Příspěvek od Jirka »

Co lze očekávat? Nejspíš zavedení servisního poplatku za výběr servisního poplatku.

(a jako vždy - se nic neděje, nic se nestane, ..)
*****

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“