Nové Aukro (odděleno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#91 Příspěvek od petrfilipi »

houmr píše:...Přes jaký odkaz s Aukrem komunikujete? Žádný adekvátní k diskuzi o tom co by mohlo fungovat lépe jsem neobjevil.
Já jim psal přes odkaz "Kontakt" dole na hlavní stránce.

PF

Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

#92 Příspěvek od houmr »

Tak to zase asi "vylepšili" - pokud třeba na 10 stránce kliknete na nějakou nabídku a pak dáte v prohlížeči zpět, skočí vám to na začátek první stránky. Ještě včera se to tak nechovalo...

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#93 Příspěvek od radioelectrum »

potvrzuji to co říká houmr. Mě se to chová stejně, WIN7 a jak IE tak ve Chrome. Vytáhnout mého starého notebooka s XP asi ani nebude mít smysl.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#94 Příspěvek od termit256 »

Na mobilu se to chova normalne, mam nejaky prohlizec od samsungu

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#95 Příspěvek od starecd »

Na blogu si dělají prču, píšou, že odstranili chybu, že nechodily oznamovací emaily o skončení aukce a mně včera skončily čtyři a doteď žádné oznámení nepřišlo. Stejně tak neodpověděli, proč se třeba po 10stránkách a prohlédnuté aukci vrací zpět na stranu první.

Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

#96 Příspěvek od houmr »

A jak to máte z obrázky? Na blogu tvrdí, že problém s obrázky je jen u aukcí konvertovaných ze starého systému. Vytvořil jsem několik aukcí s velkými foty, a stejně když pak v aukci obrázek rozkliknu, je tak malý, že z něho není nic pořádně poznat. Když dám pravým tlačítkem zobrazit obrázek, zobrazí se na další stránce sice o něco větší, ale pořád tak čtvrtinový oproti původnímu Aukru.

Přes kontaktní formulář na Aukru mi přišla jen automatická odpověď , že nemají čas to číst, ale že můžu sledovat blog. Přes blog jsem jim to tam napsal znovu (že obrázky jsou nepoužitelné), zatím žádná odpověď. Asi se budu muset naučit vkládat obrázky přímo přes html do textu...

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#97 Příspěvek od starecd »

Je to asi jak se starým aukrem, když provedli změny(k horšímu) nikdo se tím nezabýval. Mně obrázky přes IE vůbec nefungují a pořád je to pomalé, každý jiný formát. Na Mozzile to sice jde, ale jak píše houmr, při vkládání musím ještě přes F5, jinak se vůbec nenačte.

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#98 Příspěvek od Behemot »

Tak to dneska funguje se všema těma kriplama. Nějaký testování? Pche, my nepotřebujem žádný smradlavý testování :roll: (a i když náhodou jo a maj kilometr negativní odezvy, tak to nasaděj stejně)

Nepochopim jak můžou migrovat na polofunkční křáp, kde nefunguje nic. Faktury nejsou, editace nabídky nejde, oznámení chodí vadný, volba přepravy je vadná, adresy ani účty nechodí, reply-to není nastavený, výpisy nabídek sou vadný…já se na to asi vyseru, přihodím trochu víc než o co mě smetáci za takovej shit měsíčně obíraj a koupim za to nějakej ten dementní hromadnej shop, to bude furt lepší jak toto :roll:

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#99 Příspěvek od Pikofarad »

Za rok,dva to snad pojede,nyní je to hromada chaosu za lichvářskou provizi

Aktuálně se potýkáme s problémem zpracování obrázků při vystavení. Prosíme všechny prodejce, aby do stažení tohoto oznámení nevystavovali.

Ale 6% provize chceme i za sračku :evil:

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#100 Příspěvek od Jenys »

Dnes jsem si všiml, že už při prohlížení detailu nějaký aukce, se již nevrací na začátek při návratu zpět, tak to by snad bylo jedno zlepšení. S těmi obrázky je to blbé, tak mají pořád co zlepšovat 😁
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#101 Příspěvek od workhard »

Nechápu, proč když dám vyhledat Páječka, to nabízí kulmy :roll:
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

#102 Příspěvek od houmr »

Vždyť na blogu píšou, že to vyhledává i slova s podobným významem. Kulma se přece také nahřívá a má i podobný tvar. Zkrátka vyhledávání verze 2.0...

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#103 Příspěvek od Achab »

Stránky s filtrem načtené z uloženého odkazu už konečně fungují, ale trvalo to...

Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

#104 Příspěvek od houmr »

Za to když se chceš podívat na skončenou aukci, vyběhne jen myš...

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#105 Příspěvek od Behemot »

Průběžně se tam něco děje, ale je to bídně pomalý. Aspoň že budou ty poplatkový prázdniny, i když na začátku psali, že 30denní vystavení bude jako náhrada čehosi zrušenýho taky za dvacetník (komplet) a najednou je tam eště dvacetník příplatek…banda zlodějská :roll:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“