mobil LENOVO A7010a48 koaxiální káblík

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

mobil LENOVO A7010a48 koaxiální káblík

#1 Příspěvek od Milan121 »

Při demontáži jsem poškodil koaxiální káblík (antenní) u jednoho mikrokonektoru. Podařilo se mi jej napájet "na tvrdo" ,ale chtěl bych tam osadit origoš. Je asi 90mm dlouhý. Nemohu zaboha sehnat (asi blbě hledám) dodavatele. Všichni odpovídají že tuto položku nemají skladem. Můžete pomoci vyhledat?

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#2 Příspěvek od dj_Paul »

zkusil bych tady vybrat podobnou délku

https://www.fixshop.cz/katalog/?search=rf%20kabl%C3%ADk

Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#3 Příspěvek od Milan121 »

Ty konektory budou asi stejné,že? Nejsou pořádně vidět. Minulý týden jsem k nim dával dotaz - tedy přesně na můj typ telefonu a paní odpověděla (slovensky) , že takové zboží nevedou.

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#4 Příspěvek od KUBO »

„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#5 Příspěvek od Milan121 »

Měnil jsem na tomto mobilu display. Po výměně a připojení baterie se normálně rozsvítí a dá se s ním pracovat.Pokud jej ale vypnu do stby, nebo sám pohasne a pak jej chci zapnout, nerozsvítí se. Telefon je zapnutý, ale nevím co je na display. A třeba za minutu se rožne,anebo taky ne. Když přepnu na foťák, problikne obrazovka foťáku na pár milisekund a zhasne.Ale normálně fotí (pokud trefím tlačítko). Když mobil zapínám a vypínám ve vteřinových intervalech vždycky se zapne. Nesmí to být vypnnuté delší dobu. Pokud dám spořič např na 30 minut, tak těch třicet minut svítí.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“