Vadný displej notebooku Acer

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
matahari
Příspěvky: 337
Registrován: 29 říj 2017, 02:00

Vadný displej notebooku Acer

#1 Příspěvek od matahari »

Po prohnutí displeje se obraz objeví, ale hned zase zmizí. Konektor je v pořádku. To asi nepůjde vyřešit, že?
https://youtu.be/ebmTjWMQMFk

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#2 Příspěvek od pocitujlasku »

nie, mam nieco podobne na HP, akurat, ze mne obraz "zamrzne" a zacne blednut. Zistil som, ze je zly kontakt priamo na displeji.
U teba, ak vypne cely obraz to este moze byt nalomeny kabel, co prepaja cez panty dosku a display, alebo povytiahnuty konektor. Zacal by som tym. skontroluj konektor a skus pokyvat tym kablom.
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
matahari
Příspěvky: 337
Registrován: 29 říj 2017, 02:00

#3 Příspěvek od matahari »

Konektor jsem vysunul a znovu zasunul a v kabelu přes pant to není, s ním jsem taky hýbal. Obraz se objeví jen po prohnutí displeje od sebe, k sobě se neobjeví.

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#4 Příspěvek od Zaky »

Kup nový (nebo i použitý) displej a vyměň ho.
Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#5 Příspěvek od pocitujlasku »

tak potom ostava uz len samotny display. vyber, pozri na model a mozno niekde zozenies pouzity. Novy sa neoplati.
Alebo ak mas externy monitor, tak vymontuj komplet display a budes mat klavesnico-pocitac :D
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#6 Příspěvek od PixelOrgy »

Resil jsem uplne to stejny, byl soatnej kontakt mezi paskem a samotnym displejem. Je to lepeny, zkousel jsem to nahrivat a prelepovat, vydrzelo to cca 3 tydny, asi to nema moc cenu. Jak pise zaky, sehnat pouzitej je asi nejlepsi

Uživatelský avatar
matahari
Příspěvky: 337
Registrován: 29 říj 2017, 02:00

#7 Příspěvek od matahari »

Notebook je od kamaráda a už jsem mu doporučil tuhle službu https://www.lcddisplej.cz/b156htn03-8-h ... y-displej/

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“