JVC LT-32VF52L jaký OS?

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

JVC LT-32VF52L jaký OS?

#1 Příspěvek od Artaban001 »

Dobrý večer, mám výše zmiňovanou TV, která mi tu už nějaký ten rok celkem obstojně funguje. Jen mi zajímá, co v tom běhá za operační systém - má to nějaký obchod z aplikacemi, kde se dá stáhnout třeba "Lepší.TV", nebo "Skylink", teda rád bych tam našel spíš "T mobile TV" . Pamatuju si, že při prvním spuštění to chtělo odsouhlasení licenčního ujednání s "Vestel".

Uživatelský avatar
fogovic
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 218
Registrován: 11 dub 2014, 02:00
Bydliště: Pičín
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od fogovic »

Artaban001 píše:Dobrý večer, mám výše zmiňovanou TV, která mi tu už nějaký ten rok celkem obstojně funguje. Jen mi zajímá, co v tom běhá za operační systém - má to nějaký obchod z aplikacemi, kde se dá stáhnout třeba "Lepší.TV", nebo "Skylink", teda rád bych tam našel spíš "T mobile TV" . Pamatuju si, že při prvním spuštění to chtělo odsouhlasení licenčního ujednání s "Vestel".
a kdyz se dozvis co za voperacnej system ma vyse tebou zminovana TV, co s tim ? budes klidne spavat, nebo roba bude klidnejsi ?

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#3 Příspěvek od Artaban001 »

Protože mám internetovou TV od T mobile a chci se poptat na pobočce, jestli tam někdy portnou aplikaci T-mobile TV, nebo budu furt závislej na set top boxu s neodladěným Androidem.

Uživatelský avatar
decmen
Příspěvky: 572
Registrován: 25 zář 2013, 02:00
Bydliště: Chlumec n.C.

#4 Příspěvek od decmen »

Pokud to nemá zelenou popelnici, tak tam nic kloudnýho nestáhneš.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od rnbw »

Je tam nejaka sracka od Vestelu.

Uživatelský avatar
fogovic
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 218
Registrován: 11 dub 2014, 02:00
Bydliště: Pičín
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od fogovic »

to nepochybne, a u tohto low-cost cca 180 € typu ide kupodivu aj netflix aj skylink live.. ale to co on pozaduje tam nikto nedostane ani krompačom

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#7 Příspěvek od rnbw »

Musel by T-mobile urobit aplikaciu pre Vestel. Ked to zvladol Skylink, zvladnu to aj dalsi, len sa im to nechce platit.

Uživatelský avatar
fogovic
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 218
Registrován: 11 dub 2014, 02:00
Bydliště: Pičín
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od fogovic »

rnbw píše:Musel by T-mobile urobit aplikaciu pre Vestel. Ked to zvladol Skylink, zvladnu to aj dalsi, len sa im to nechce platit.
asik tak nejak, pritom appku magio go maju napr pre samsungy od 2015 roku.. len vestel je multiznackova skladacka takze tazko povedat ako to maju s licenciami a ci vobec niekto niekde nieco plati

Uživatelský avatar
Ivan_01
Příspěvky: 768
Registrován: 15 zář 2018, 02:00
Bydliště: BB SK

#9 Příspěvek od Ivan_01 »

v nastaveniach aplikácie Youtube zobrazuje jadro systému,"Panasonic" od Vestelu má Operu a Linux arm. Tvoj JVC to bude mať podobné

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“