Setkání na Kozákově 14.5.2022

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jirkati
Příspěvky: 1349
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: near Liberec (JO70MT)

Setkání na Kozákově 14.5.2022

#1 Příspěvek od jirkati »

Dnes opět proběhlo setkání zájemců o elektriku, elektroniku, radiotechniku, bastlení a vzájemného setkání v daných tématech stejně postižených jedinců.
Zúčastním se snad každý rok (když zrovna nesněží, čií nepadají lokomotivy), ale tolik lidí tam ještě nikdy nebylo. Perfektní počasí, přijatelný poplatek jak za parkování, tak i za "stánek".
Samozřejmostí byla "burza" u mnoha aut. Pomalu většinou vymizel šrot a byly k vidění - i koupení za docela nízký peníz - přecejen modernější věci. Sice se nezúčastnilo zrovna moc firem, ale to až tak nevadilo.
Jediným "záporem" byl snad věk zúčastněných. Nějak rychle stárneme.

Uživatelský avatar
gepard
Příspěvky: 1690
Registrován: 05 úno 2007, 01:00
Bydliště: Liberec - tam na severu Čech

#2 Příspěvek od gepard »

Ahoj, jak píšeš, počasí bylo přímo objednané. "Pár" věcí jsem tam koupil, bylo to tak 1:1 - zrovna potřebné ku do zásoby. Těch návštěvníků a přímo i prodejců jsem tam opravdu už dlouho tolik neviděl. Dost tam nyní převažovala vysílací technika, i CB-čkářů tam bylo jak hub po dešti. Ale bylo to fajn. Byl to parádní výlet.
-- Gepard --

Uživatelský avatar
doktor365
Příspěvky: 1848
Registrován: 28 led 2006, 01:00

#3 Příspěvek od doktor365 »

Mám to skoro za barákem a nikde jsem neviděl žádný plakát, škoda.

Uživatelský avatar
gepard
Příspěvky: 1690
Registrován: 05 úno 2007, 01:00
Bydliště: Liberec - tam na severu Čech

#4 Příspěvek od gepard »

Je několik míst, kde se konají pravidelné radioburzy, radioamatérská setkání. Zde, na Kozákově, je právě jedno z oněch míst. Konají se zde jarní a podzimní burzy. Jestli bude, či nikoliv, je dobré předem ověřit na stránkách např. zde. Jako klobouk dolů, chtěl bych se dožít jejich věku a být tak vitální a zapálený pro tento koníček! Respect! Rozhledna byla uzavřena, v jejím okolí byla natažena páska. Nějak jsem jen zaregistroval, že je uzavřena, ale důvod ...? Proto foto z prodejního placu nemám, topové je pouze právě z rozhledny.
Přílohy
14.5.2022 - Kozákov
14.5.2022 - Kozákov
-- Gepard --

Uživatelský avatar
doktor365
Příspěvky: 1848
Registrován: 28 led 2006, 01:00

#5 Příspěvek od doktor365 »

Mají natírat konstrukci,proto je rozhledna uzavřena.
https://www.facebook.com/tic.semily/

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“