Facebook a nast. max hlasitost zvuku u videi

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

Facebook a nast. max hlasitost zvuku u videi

#1 Příspěvek od robo »

U prohlížeče Brave ale asi to bude jedno mě štve nastavení hodnoty volume u zvuku u videa na FB. Rád bych dosáhl toho aby zvuk buď nejel vůbec a nebo nastavit nějakou výchozí trvalou hodnotu. Někdy mají videa hudební vložku a po spuštění je to na max a začne to řvát jak blby. Doplněk do prohlížeče jsem hledal a nenašel. Nikde v systému nevidím možnost nastavení zvuku pro jednotlivé programy. OS Win 10. Děkuji
Už jsem přišel na to že musí být přehrávaný zvuk aby se zobrazilo nastavení zvuku při ťuknutí na repro ikonu dole v opravo. To už je lepší. Nicméně by bylo fajn kdyby byla možnost umravnit zvuk na nějakou nízkou hodnotu jen na tom FB.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od ZdenekHQ »

Za sebe můžu napsat jen to, že když můj věčně střízlivý soused vleze ke mně do dílny a začne se nudit, protože mám nějakou práci na dodělání a musím se soustředit, tak začne přes FB či YT vydávat z mobilu takový zvuky, že už málem párkrát letěl. Nějakou metlu by to chtělo. :twisted:
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“