Nakup v predajni GME - Praha/Brno/Ostrava/Hradec Kralove

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

Nakup v predajni GME - Praha/Brno/Ostrava/Hradec Kralove

#1 Příspěvek od rnbw »

Nasiel by sa niekto, kto by mi kupil tento hmatnik (najlepsie rovno 4 kusy) v predajni GME v Praha, Brne, Ostrave, ci Hradci Kralove? A potom mi to poslal v obalke? U nas nemaju, objednat sa neda. Zaplatim tovar + postovne + nieco navyse.

https://www.gme.sk/hmatnik-43-409-007-80

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#2 Příspěvek od keemo »

Mas sz.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#3 Příspěvek od Celeron »

Naposled jsem byl v Hradci v GME ve středu. Chtěl jsem koupit pár položek, kde měli skladem psáno 1-3 ks a ve skutečnosti nenašli ani kousek. Dost mě překvapilo, jakej bordel na prodejních pultech tam měli poházenej.
Takže není jistý, že nedopadneš stejně. Já jsem bohužel nemocnej a minimálně 14 dní se tam nedostanu.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

Ano, tiez sa mi to stalo. Iste je akurat to, ze u nas nie je ani jeden kus - overene osobne v predajni (aspon spinace som zohnal). Ani nevedia, kedy budu, ze mozno v septembri.

Keemo pozrie v Ostrave.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#5 Příspěvek od keemo »

Zajtra sa tam zastavim, maju pisane "x merných jednotiek"... nejako som nepochopil co tym basnik mysli ale zatial mi vzdy vsetko vyslo ked pisali taketo mnozstvo...

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#6 Příspěvek od keemo »

@rnbw Maaam :D napis mi do sz kde spachame tu "dilovacku" :D

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#7 Příspěvek od rnbw »

Super, dakujem.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#8 Příspěvek od rnbw »

Dakujem, vdaka keemovi skrinka v kupelni zase svieti.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#9 Příspěvek od Celeron »

Ještě k tomu bordelu v Hradeckým GME. Před měsícem jsem tam koupil černej plastovej potenciometr, požadovaná hodnota 10K. Doma koukám, že mi ve zdroji nechodí správně nastavení proudovýho omezení. Milej poťák měl místo 10K pouze 250R. Kdybych mu neušmik hřídelku, tak jim ho s gustem omlátím o palici. To aby si člověk bral multimetr s sebou. :roll:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#10 Příspěvek od Cust »

Já byl v Hradeckým GMe před zhruba půl rokem. Měli zavřeno - technická/obědová přestávka. Tak jsem si počkal, jelikož jsem jel z Pardubek pro chybějící součástky na stavbu jednoho krámu. No, cedule s nápisem sháníme lidi, nástup možný hned. V krámu strašný pordel a jeden prodavač. Evidentně to byl vedoucí prodejny, vedoucí skladu, vedoucí eshopu, prodavač, skladník a inventárník v jedné osobě. No evidentně všechny pozice nestíhal a asi ani za ně nedostal zaplaceno.
Sice jsem v Hradci strávil o hodinu dýl, ale dostal jsem co jsem potřeboval a mašina jede...

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od PotPalo »

Na škole nás učili nové súčiastky pred použitím odmerať. :pravnik: A má to svoj účel, odhalil som pri skúškach tranzistor ktorý netranzistoroval ešte pred jeho použitím.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#12 Příspěvek od Celeron »

Nojo, po boji je každej generál. :roll: A jak to budeš dělat se součástkama u kterých nejde nic změřit a jestli fungují a jak dobře zjistíš až při zapojení do konečnýho produktu?
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od PotPalo »

Keď sa niečo odmerať nedá, tak to je horšie. Ale potenciometer odmerať ide, navyše je na ňom napísaná hodnota. :wink:
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#14 Příspěvek od Cust »

Kdybych měl před zapojením proměřit všechny součástky, tak ještě zapojuji to co mělo být hotové před pěti lety. :lol:

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#15 Příspěvek od Celeron »

PotPalo píše: Ale potenciometer odmerať ide, navyše je na ňom napísaná hodnota. :wink:
No budeš se divit, ale na tom černým celoplastu z GME hodnota nikde není. Mám tady stejnej jiný hodnoty a na něm je hodnota odporu vytlačená razníkem. Nejspíš jsem měl kliku na zmetek a nebo ti bordeláři prodavači hodili do šuplete jinou hodnotu aby jim třeba vyšel sklad při innventůře.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“