Zvuk na Youtube

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

Zvuk na Youtube

#1 Příspěvek od Celeron »

Divná věc, najednou mi nejde zvuk na Youtube z posledního Firefoxu 103.0.2. Vyhledávání hlasem v Youtube ale chodí a pípání při vyhledávání se taky ozývá.
Pokud se přihlásím na stejnej účet v Youtube z Edge, žádnej problém, vše chodí jak má.
Nevím proč to začalo dělat u některých kanálů asi tak před měsícem, teď to nejde na žádným kanálu.
Netušíte prosím někdo důvod a co s tím? Aktualizaci a nějaký zásadní hrabání v PC jsem nedělal.
Díky.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Prohlížeč si pamatuje nastavení hlasitosti, se kterým jsi zavřel poslední otevřený okno na TyTrubko. Takže pokud jsi před zavřením stáhnul přímo "tažítkem" v levým dolním rohu hlasitost nebo dokonce zrušil zvuk úplně, při příštím otevření TyTrubky se nastaví na stejnou úroveň. Zrušení je jednoduchý - otevři a pusť libovolnej klip, nastav tažítkem plnou hlasitost a klip zavři (ve vícetabovým prohlížeči stačí zavřít jen dotyčnou záložku). Při příštím otevření bude nastavená hlasitost zpátky. Souvisí to se šušeňkama uloženýma do kompu, zruší se to taky kompletním vymatláním šušní, ale to zároveň zruší spoustu dalších věcí, který kolikrát rušit nechceš ... A ještě mě napadlo, jestli sis někdy nezměnil nastavení hlasitosti ve směšovači Widlí - pravý myšítko na ikonku repráčku na liště Widlí vpravo dole, vybrat "Otevřít směšovač hlasitosti", vyjedou všecky softy, co aktuálně používají zvukovej výstup a jsou tam jednoduše animovanýma "taháčema" naznačený změny úrovně, se kterou se zvuk přehrává. Firefox tak může mít celkově nastavenou jinou úroveň než jinej prohlížeč.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Crifodo »

Inovace nějakého kodeku?
stažený obsah offline hraje?
https://x2download.com/cz98

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od ZdenekHQ »

To zas dopadne jako u starších OS. Aspoň u mě. Prostě se provede downgrade FF na poslední funkční verzi a zakážou aktualizace. A počká se půl roku, až nebude takový horko. :twisted:
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#5 Příspěvek od EKKAR »

Jestli mu na tom železe jede Edž, tak žádnej starej OS nemá. Uvědom si, na čem je a není Edž schopnej makat ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já se nebavím o OS, ale o zprzněných aktualizacích FF. Taky půjdu "dolů".

Stejně tak to totiž bylo na starších OS, kdy novější aktualizace přestávaly fungovat, až se nakonec podpora pro konkrétní OS ukončila.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#7 Příspěvek od xsc »

U FF se podpora starších OS neukončila postupně, ale FF vydal poslední podporovanou verzi.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ono je asi horko, nebo neumíte číst.

Jasně, že FF vydal poslední pokusné verze, ale ty už blbnuly. Takže zůstala o něco starší, ale stabilní.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#9 Příspěvek od Celeron »

Náčelníci, zpět na stromy. Na jinejch dvou mašinách, kde je ten samej OS (W7/32) a ta samá Mozila vše maká jak má.
Karle, to co radíš jsem udělal jako první, nejdřív test zvukovky a beden z ovládacích panelů, pak test šoupákem a tlačítkem v jedný hře, co je v základu Woken, pak to samý v přehrávači médii a pak to samý v Youtube. Všechno kromě Youtube maká. Dokonce i pod Maxthonem 6, u který Youtube vyloženě řve, že jí nezná a nepodporuje.
Zkusil jsem v Mozile vymazat nedávnou historii, časový období vše, pouze mezipaměť. Tam by snad měly být sušenky uložený. Bohužel, nepomohlo. Jedině že by se ta hlasitost uložila ještě někde jinde než v mezipaměti.
Co nějakej zmrsknutej codek?
Crifodo, zkusím to večer, nyní jsem na jiný mašině.
Zatím díky všem za pomoc.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#10 Příspěvek od xsc »

ZdenekHQ píše:Ono je asi horko, nebo neumíte číst.

Jasně, že FF vydal poslední pokusné verze, ale ty už blbnuly. Takže zůstala o něco starší, ale stabilní.
No s tím právě nesouhlasím. Já tu ESR verzi 52 něco používal na XP právě bez problémů.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#11 Příspěvek od xsc »

Celeron píše:Zatím díky všem za pomoc.
Zkus, jestli to vůbec přehrává nějakej zvuk. Vzhledem k tomu, že v jiných instalacích FF to bez probléml funguje, tak kodek bych nečekal. FF umí hrát i klasický wav/mp3, když ji na něj přetáhneš. Pokud to hrát nebude, tak to bude spíš někde na výstupu - zatlumení nebo třeba přesměrování na jiný výstup - každá dnešní zvukovka má dva: analog + digitál a k tomu další bývá HDMI.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#12 Příspěvek od EKKAR »

Celeron píše:Náčelníci, zpět na stromy. Na jinejch dvou mašinách, kde je ten samej OS (W7/32) a ta samá Mozila vše maká jak má.
Karle, to co radíš jsem udělal jako první, nejdřív test zvukovky a beden z ovládacích panelů, pak test šoupákem a tlačítkem v jedný hře, co je v základu Woken, pak to samý v přehrávači médii a pak to samý v Youtube. Všechno kromě Youtube maká. Dokonce i pod Maxthonem 6, u který Youtube vyloženě řve, že jí nezná a nepodporuje.
Zkusil jsem v Mozile vymazat nedávnou historii, časový období vše, pouze mezipaměť. Tam by snad měly být sušenky uložený. ...
Ne, historie nejsou šušeňky. Historie jsou jen adresy stránek a podstránek, na vymatlání šušní musíš jinam. Něco jako "Správa cookies", "Ukládání cookies" a podobně - všecko najdeš v "Nastavení" = zubatý kolečko napravo nahoře.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#13 Příspěvek od xsc »

Sušenky jsou nastavení/soukromí/cookies

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#14 Příspěvek od kejki »


Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#15 Příspěvek od Celeron »

xsc píše:Sušenky jsou nastavení/soukromí/cookies
Když jsem mazal mezipaměť, tak jsem měl zatržený i cookies. Nepomohlo. Zkusím návod od Kejki. Doufám, že to není jen pro W10 a vyšší.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“