Pivo Czechvar

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hape
Příspěvky: 353
Registrován: 08 úno 2010, 01:00
Bydliště: Dolní Cerekev, Česko (Czechia)
Kontaktovat uživatele:

Pivo Czechvar

#1 Příspěvek od Hape »

Na TyTrubce sem narazil na video, ve kterém má týpek (asi Kanaďan) na stole pivní flašku s nápisem Czechvar. To je jako pro Kanadu přejmenovanej Budvar? Jestli jo, tak proč?

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Hubert_79 »

Že by kvůli ochranné známce? Spor s Anheuser-Busch ti nic neříká?
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#3 Příspěvek od termit256 »


Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#4 Příspěvek od Artaban001 »

"Značka CZECHVAR byla vytvořena pro trh v severní Americe v roce 2000, neboť na území severně od Panamy nesmí Budějovický Budvar na základě známkoprávní smlouvy z roku 1939 používat své tradiční ochranné známky „Budweiser Budvar“, „Budweiser“, „Budweis“ nebo „Bud“. I proto je na etiketách piva CZECHVAR místo jména výrobce uvedena jen zkratka „B.B.N.P.“, složená z počátečních písmen plného názvu pivovaru (Budějovický Budvar, národní podnik)."
zdroj: https://www.budejovickybudvar.cz/tiskov ... aili-v-usa" (úplně dole)

Tomu Youtube docela jeblo: 2 reklamy, který nejde přeskočit, 10 vteřin video, další - stejný dvě reklamy, který nejde přeskočit...

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#5 Příspěvek od termit256 »

Kdyby hape zadal nazev vlakna do google a klikl na prvni odkaz ktery nasel, nemusel by zakladat tohle vlakno.
Ty si nainstaluj adblock a zadne reklamy tam mit nebudes, nechapu jak bez toho muze dnes nekdo pouzivat internet.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#6 Příspěvek od Artaban001 »

s AdBlockem se nepodíváš na půlku webů a mimo jiné mám pocit, že už nějak ošéfovali i NewPipe, protože už nějak přestává fungovat.

Uživatelský avatar
Hape
Příspěvky: 353
Registrován: 08 úno 2010, 01:00
Bydliště: Dolní Cerekev, Česko (Czechia)
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Hape »

Aha, dík za odkazy.

S těma reklamama je to čím dál tím horší, proto mám na routeru aktivovaný její blokování. Blokovat na YouTube dokáže jenom reklamy vkládaný jako pruh ve spodní části videa, ty na začátku a v průběhu videa ne. Od tý doby mi skoro žádná reklama na YouTube nejde přeskočit, zřejmě to blokování server pozná a takhle se mi mstí. Je proto možný, že odkaz ode mně tím může bejt poznamenanej.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#8 Příspěvek od termit256 »

Zadny NewPipe nepouzivam a yt mi jede bez reklam. Pokud mi nektery web s adblockem nejede, kaslu na ne. Ale je jich jen malo. V pripade potreby ho muzes kdykoliv pozastavit nebo vypnout. Vyzkousej to. Ja s tim blokuju treba i ty protivne animovane emotikony nebo avatary na kterych si i zde nekteri jedinci tak zakladaji.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#9 Příspěvek od termit256 »

Hape píše:...Blokovat na YouTube dokáže jenom reklamy vkládaný jako pruh ve spodní části videa, ty na začátku a v průběhu videa ne...
Ja na tom nalinkovanem videu se zapnutym adblockem opravdu zadnou reklamu nevidim a to jsem na to klikl snad 10x. Normalne se to otevre hned v case s tim pivem. Jestli tam vidite i nejake vlozene reklamy netusim, nehodlam kecy toho rednecka poslouchat 10 minut abych to zjistil. Kdyz tak napiste v jakem case ta vlozena reklama je a vyzkousim to. Zadne jine blokovani reklam nepouzivam. Ostatne ani si nevzpominam ze bych kdy na yt nejakou reklamu videl.

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#10 Příspěvek od warp »

Používám AdBlock (plus), youtube bez problémù a 🤐 reklam. U stránek kde to vadí, lze individuálnì vypnout, nebo ne na zkrátka vykašlat.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#11 Příspěvek od Celeron »

Na Mozile AdBlock funguje perfektně ale na Edge se mi to nějak nepovedlo rozchodit. Maká Vám někomu na Edge?
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#12 Příspěvek od rnbw »

Pouzivajte uBlock Origin.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#13 Příspěvek od Celeron »

Jinak aby jsme se vrátili k tomu pivu, dnes jsem viděl v Lídlu mezi bateriovejma vrtačkama naházený třetinky piva Parkside. :lol:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od workhard »

Nějaká reklamní srágora, v práci se občas vyskytne soudek Würth.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#15 Příspěvek od termit256 »

Kamos nedavno dotahl podobne pivo ktere se jmenovalo argus.
Fuj.
Jako terc pro vyzkouseni nove vzduchovky dobre.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“