Funguje Miloš Zajíc?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

Funguje Miloš Zajíc?

#1 Příspěvek od Celeron »

Už asi týden se zkouším dovolat na pevnou Zajícovi do Peček a nic. Email taky nic. Je to nějaká letní anomálie, třeba dovolená a nebo to už zabalil, řekl bych, že už je penzijního věku? Dřív pevnou brala nejspíš jeho máti či žena, nyní nic. Stránky jsou taky aspoň 10 let netknutý.
Kdy jste s ním někdo naposled komunikoval?
Díky
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
JirkaZ
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1429
Registrován: 26 úno 2021, 01:00

#2 Příspěvek od JirkaZ »

Celeron píše:...Stránky jsou taky aspoň 10 let netknutý...
No, poslední jeho příspěvek tam v rychlosti vidím "úprava cen od 1.12.2021" (http://www.zajic.cz/podruzsmd/podruzsmd.html dole), což fakt není 10 let. Nebo snad tím "netknutý" myslíš, že by to celé měl mít v nějakém frikulínském Javascriptu či čem, na titulní straně ksichty z galerie kapitalistického naivismu ((c) D-Fens) plus nějaká ta omáčka o zeleném přístupu, genderové vyváženosti atd. apod.?

Pro mě konzervativně pojaté statické stránky bez kúkís, pop-up šmejďáren (to je extra nasírací) a nejrůznějších hejbacích kravin jsou naopak něčím, co vzbuzuje důvěru.

Kdysi jsem s ním komunikoval, ale to už je nejmíň tak 5 let, možná víc. Takže aktuálně netuším.

Trochu problém vidím v tom, že důsledně nikde neuvádí mobil, což znamená, že pokud není u pevné linky, tak bohužel...

Spolehlivost mailu je problematická, i když rekord v tom drží Velký Bratr G. a jeho velmi časté odmítání zpráv z jiných domén (popř. zahazování do spamu apod.), což zde tedy není.

Barák mu oficiálně pořád patří, firmu taky má, takže bych vydržel. Nebo zkus zavolat do redakce PE-AR, kde často publikoval, třeba budou vědět víc.

Uživatelský avatar
teufel
Příspěvky: 355
Registrován: 09 úno 2017, 01:00
Bydliště: Na dohled od Spolany

#3 Příspěvek od teufel »

O p. Zajícovi žádné zprávy nemám. Už dlouho nám nic do PE neposlal

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#4 Příspěvek od Yarda1 »

Nevěděl by o něm někdo odtud?
https://szmpecky.webnode.cz/
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#5 Příspěvek od termit256 »

JirkaZ píše:...Spolehlivost mailu je problematická, i když rekord v tom drží Velký Bratr G. a jeho velmi časté odmítání zpráv z jiných domén (popř. zahazování do spamu apod.)...
Zkontroluj si nastaveni mailu pomoci tohoto https://www.mail-tester.com/
je mozne ze mas jen neco blbe nastavene, mi driv taky obcas neco skoncilo na google ve spamu, ale od te doby co jsem poresil problemy ktere mi tohle naslo uz dochazi vsechno.

petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#6 Příspěvek od petrfilipi »

Očekávám, že bude zítra (tak jako každoročně) v Holicích.
Potřebuji s ním probrat balancér a nabíječku LiPo.
PF

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#7 Příspěvek od Celeron »

Tak dej pak prosím vědět jestli tam byl a jestli se zeptáš, zda ještě prodává ty svý stavebnice, budu rád.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#8 Příspěvek od Celeron »

JirkaZ píše: Nebo snad tím "netknutý" myslíš, že by to celé měl mít v nějakém frikulínském Javascriptu či čem, na titulní straně ksichty z galerie kapitalistického naivismu ((c) D-Fens) plus nějaká ta omáčka o zeleném přístupu, genderové vyváženosti atd. apod.?
Tak tohle mě skutečně nerajcuje. Bylo to myšleno tak, že už léta v segmentu, co mě zajímá, tedy modely, testery, čítače nic novýho nepřibylo. Do těch hodin jsem se nedíval, nezajímám se o to.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
gepard
Příspěvky: 1690
Registrován: 05 úno 2007, 01:00
Bydliště: Liberec - tam na severu Čech

#9 Příspěvek od gepard »

28.06.2022 mi ještě posílal informační email o odeslání objednávky ... Tak nějak si myslím, že asi má dovču, či prostě "prázdninové volno".
-- Gepard --

petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#10 Příspěvek od petrfilipi »

Celeron píše:Tak dej pak prosím vědět jestli tam byl a jestli se zeptáš, zda ještě prodává ty svý stavebnice, budu rád.
Sháníš něco konkrétního?

petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#11 Příspěvek od petrfilipi »

Tak pan Zajíc tady v Holicích je, ale jen jako divák.
Říkal, že na e-maily normálně reaguje. A ve všední den že zvedá i telefon - tu pevnou linku, kterou má na stránkách.

PF

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#12 Příspěvek od Celeron »

Mám toho víc. Tak doufám, že na email odpoví, posílal jsem ho ve čtvrtek. Ale telefon celej pracovní týden nebral.
Díky za info.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“