záhadná samooprava autorádia

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

záhadná samooprava autorádia

#1 Příspěvek od scorpions-cz »

Písnu to jen jako zajímavost. Asi přede 2 roky jsem si z Číny objednal do pracovního auta autorádio. Hlavně kvůli couvací kameře a HF. Rádio dělalo od začátku jednu chybu. Po zapnutí klíčku se spustilo(to je v pořádku :lol: ) a bez ohledu zda jsem startoval, nebo ne, asi za 15 sec. vypadl tak na 8 sec zvuk. potom opět naskočil. Toto se opakovalo každou cca čtvrthodinku. Jedině když jsem telefonoval přes HF tak zvuk šel libovolně dlouho. Vyzkoušel jsem různý nastavování i tovární nastavení a nic. Dělalo to jak při rádiu, tak při poslechu z SD karty.
V rodinným autě bych to asi nedal, ale v pracáku jsem si zvykl.
Minulej tejden jsem nechal zaplej klíček, takže svítily světla a hrálo rádio. Když jsem potom k autu přišel, nefungoval už ani centrál a rádio problikávalo, jakoby se snažilo naskočit. Po dobití baterie autorádio funguje skoro týden bez výpadků. Nevím co se mohlo stát. Slabou baterií se rozhodil čas na rádiu, ale předvolby zůstaly. :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“