P: lampový rádia, magnetofony a radia přenosný

NEKOMERČNÍ nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vasilceral
Příspěvky: 380
Registrován: 09 led 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

P: lampový rádia, magnetofony a radia přenosný

#1 Příspěvek od vasilceral »

rádio Romance á 200,- , Accord 401 U á 200,- , šasí 401U á 100,- , šasí Talisman 308 U + z. kryt á 100,- , magnetofon Sonet rozebraný ale komplet á 200,- , šasí B4 á 100,- , radio Doris á 50,- , radio Iris á 50,- ,radio Rena á 50,- , šasí H13-50 á 100,- ,a knihy 2 díl R.T. přijímače á 100,- , 3 díl R.T. přímače á 100,- ,a Magnetofony 1 á 100,- na dotaz pošlu foto. Vasil.

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#2 Příspěvek od Hejnicek »

Ahoj,
mel bych prosim vazny zajem o Doris, Iris a Rena.
Pripadne sasi Talisman 308U s krytem
Prosim foto na email viz Profil.

Dekuji

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

Beru ty Kottky - všecky 3 (2x přijímače, 1x magnetofony), stavím se příležitostně, až ti povezu zpátky ty archívy z Narexu.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#4 Příspěvek od BOBOBO »

Tak by sis měl u mne vyzvednout ten šrot . Tvrdils do konce měsíce .

Uživatelský avatar
msar
Příspěvky: 253
Registrován: 22 dub 2006, 02:00
Bydliště: Hradec Králové

#5 Příspěvek od msar »

Pokud bude volná (nevezme ji kolega, co se ozval přede mnou) zadní stěna Talisman 308 U. tak ji beru.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#6 Příspěvek od EKKAR »

BOBOBO píše:Tak by sis měl u mne vyzvednout ten šrot . Tvrdils do konce měsíce .
V noci na pátek jsem se vrátil a hned večer šel na noční. Študenti o víkendu taky nefungujou a já se můžu stavit nejdřív zejtra, nebo ve středu-čtvrtek, jenže to musím taky nejdřív domluvit. Jednatřicátýho je pokud vím až příští pondělí, tak co se čertíš????
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
rudolf02
Příspěvky: 445
Registrován: 05 zář 2012, 02:00
Bydliště: ústeckoorlicko

#7 Příspěvek od rudolf02 »

Ahoj Ekkare.
Jestli pojedeš do Hradce, vezmi mě prosím toho soneta za 200, ale musí tam být všechny lampy. I když cena 150Kč je lepší. Jestli ho pan Vasil pustí.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#8 Příspěvek od BOBOBO »

To je dneska cena magoka .... Já jen abys nezapoměl .

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

Já musím nejdřív během tohohle tejdne splnit slib Bobšovi - mám toho teď poněkud nabuchtíno. K Vasilovi mi to bude pár dní trvat, ale nejdřív budu muset zkonzultovat ten počet flaštiček v Sonetu, já ho nikdy nevlastnil, natož abych ho kuchal, takže aby byl komplet a já to moh potvrdit, budu muset minimálně najít a checknout nějakej manuál ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
vasilceral
Příspěvky: 380
Registrován: 09 led 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#10 Příspěvek od vasilceral »

Rudo ten Sonet toho moc nepřehrál, byl ze školy. A já jsem ho rozhodil na rekonstrukci a už není čas. Mám to vše v krabicích do posledního šroubku. Jsem rád že jsi mezi námi a někdy se zastav. I když já rád bych po dvapadesáti letech protáh své kosti po rynku Třebovském. Vasil.

Odpovědět

Zpět na „Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů“