jak na WIN7 nainstaloval telegram ?

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

jak na WIN7 nainstaloval telegram ?

#1 Příspěvek od radioelectrum »

jak na WIN7 nainstaloval telegram ? Instalace chce 64 bitový systém.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Hubert_79 »

Tak asi nainstalovat nejprve 64bit systém. Je-li aplikace 64bit, tak na 32bit systému nepoběží.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#3 Příspěvek od keemo »

co je na tom slozite? rozkliknout all platforms...
nebo pouzit https://web.telegram.org/z/
Přílohy
Snímek obrazovky 2022-11-01 114237.jpg

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#4 Příspěvek od BOBOBO »

Instalace problém není , ale první přihlášení ano . Ještě nikdy jsem kod nedostal ....

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od radioelectrum »

BOBOBO píše:Instalace problém není , ale první přihlášení ano . Ještě nikdy jsem kod nedostal ....
tak a jsem u toto jak dál?
Přílohy
seting.jpg

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#6 Příspěvek od BOBOBO »

To bych taky rád věděl .... Sice telegram mám , ale ne na sebe . Dal mi ho tam můj PCmág . Musím ho pozvat ....

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#7 Příspěvek od pocitujlasku »

mas ine zariadenia?
ano - skontroluj tam ci ti neprisiel kod
nie - kliknem na send via sms
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#8 Příspěvek od BOBOBO »

Taky jsi to viděl z akvária . Minimálně 10x .

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#9 Příspěvek od p32 »

Koukám, že jste ještě nepokročili. Přitom je to dost jednoduché. Musíš mít instalovanou aplikaci Telegram na telefonu, tento musí být přihlášen do internetu např. přes WiFi a spuštěný. Potom si v programu Telegram pro Wokna, který je (32-bitový) buď přímo spustitelný nebo instalovaný do Woken, dáte volbu přes číslo mobilu a zapíŠete číslo telefonu, co máte registrováno v aplikaci Telegram v mobilu a jste přihlášeni a zaregistrováni. Našlo mi to tam podle seznamu kontaktu hned lidi, co mají taky Telegram.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#10 Příspěvek od BOBOBO »

Jestliť to tak , s výbavou Nokia 3510 to asi nedám ...... Ale o tom , že lze jen přes CML tam snad není zmínka ... A určitě lze potom sledovat na pc , nejenom na telefonu ....

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#11 Příspěvek od samec »

Hlavne sa tam zaregistruj cez svoje oficiálne telefónne číslo, na ktoré ti chodia notifikácie z banky, ktoré máš previazané s paypalom, cez ktoré sa prihlasuješ do všetkých svojich zariadení a do e-mailovej schránky, nech to majú ruskí hackeri jednoduchšie, keď sa ti rozhodnú vybieliť účet, alebo ťa odstaviť od sveta v prípade kybernetickej vojny.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#12 Příspěvek od p32 »

Ty zase kecáš, co?

to B.: Instalovat si to můžeš jako aplikaci i na jiném mobilu a dát číslo na svůj mobil a nedávej souhlas s automatickým přepisem kódu z SMS pro aktivaci - opíšeš to ze svého mobilu. Kódy pro potvrzení i pro ty W7 budou chodit na ten tvůj a potom to můžeš z toho jiného mobilu odinstalovat. Pokud nechceš zjišťovat, kdo je z daných telefonních kontaktů na Telegramu, tak nedávej souhlas s přístupem ke kontaktům při instalaci alpikace na ten jiný telefon.
Výsledkem bude to, že po instalaci aplikace na mobil (jiný) s tvým číslem na mobil (tvůj) a po instalaci na W7 (32 bit) a po odinstalaci aplikace z toho jiného mobilu ti to pojede jen z PC s W7.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#13 Příspěvek od BOBOBO »

Díky . Mám jeden telefon , který právě běžně nepoužívám , mám ho právě na takováto přihlášení . Zapnu ho jen když potřebuji něco takovéhoto , pár dnů v roce a tak ho k tomu využiji . Dám vědět .

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od radioelectrum »

samec píše:Hlavne sa tam zaregistruj cez svoje oficiálne telefónne číslo, na ktoré ti chodia notifikácie z banky, ktoré máš previazané s paypalom, cez ktoré sa prihlasuješ do všetkých svojich zariadení a do e-mailovej schránky,
to je jedna z věcí proč to chci na PC a ne na můj telefon kam mi chodí kody při internet bankignu. Momochodem ten mobil je starý tlačítkový. Čili internet banking na pC a potvrzovací kod na zařízení co internet nemá, to považuji za bezpečné.
Naposledy upravil(a) radioelectrum dne 04 lis 2022, 13:25, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#15 Příspěvek od BOBOBO »

Jak bylo výš asi bez QR to nepůjde . Večer jedu pro mladíka , popíši , jak to probíhalo .

Odpovědět

Zpět na „Software“