Poděkování sponzorům

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rudolf02
Příspěvky: 445
Registrován: 05 zář 2012, 02:00
Bydliště: ústeckoorlicko

Poděkování sponzorům

#1 Příspěvek od rudolf02 »

Děkuji mnohým dárcům za podporu mladých bastlířům. Nejenže poskytují materiál zdarma, ale mnohdy zajistí i dopravu.
Tento odkaz zakládám vzhledem k mnoha dobrým kolegům.
Patří sem poslední dárci Tiktak1953, Ransom,
dřívější BU2520, Michal22, LukasP, TakJan, trimen_ a další.
A ten nejaktivnější je Ekkar.
Tím se omlouvám dalším, kteří zde chybějí.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od ZdenekHQ »

No tak když už jsi to tak hezky otevřel, tak sem ještě (znovu) sjednoť poptávku, protože možná jsou lidi, co o tom ani neví.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
rudolf02
Příspěvky: 445
Registrován: 05 zář 2012, 02:00
Bydliště: ústeckoorlicko

#3 Příspěvek od rudolf02 »

Zdenku HQ, je to školní kroužek, kde se cyklicky střídají mladí bastlíři a nyní i mladá bastlířka, kteří mají se mnou trpělivost při rozvíjení své odborné zdatnosti včetně praktické dovednosti. Je to nad rámec řádné výuky.
Mám to štěstí, že když mizí průběžně materiál, vždy se najde ochotný dárce s výpomocí, často opakovaně. O podpoře školy ani nemluvím.
Proto zde vyjadřuji vděčnost a díky stávajícím dárcům. Rád využiji možnost požádat zde o případnou pomoc, ale to zatím není zapotřebí díky porozumění zdejších kolegů (pokud mi toto oslovení dovolí).

Určitě nejsem sám a zde mají prostor i vedoucí dalších podobných kroužků, kteří mohou mít problém s materiálem nebo chtějí vyjádřit vděčnost jako já.

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#4 Příspěvek od tiktak1953 »

rudolf02 pekne si to napisal!Ja som ti napisal nedelu ze pondelok ti poslem skryne, a poslal som este k nim aj rozne vodice,isostaty a neviem co este.Bol by som poslal aj viacej lebo mam,len som sa bal,ze bude balik tazky a zemi ho potom nezoberu.V utorok na druhy den,lebo to islo spešl postov si sa mi uz podakoval za balik.Nevedel som ci si robis iba prdel, alebo si ho dostal!!!Stalo ma to 13e co pre mna nic moc neni ked niekomu pomozem.
---------------------
To co tu general HQ vypenil , napisal na moju ponuku skryniek ma zobralo,nezasluzim si to za pomoc.Mozes sa hanbit!! alebo si este myslis,ze si nad nami boh? Keby ze platim prispevky,tak ti to napisem inac,exsiatuje ak nevies aj neaka slusnost na fore, garantovana zakonom.Do Ceskej Trebovej som poslal pre krzuky uz druhy balik,ako aj mnohym bastlirom som zadara toho poslal dost ,u mna si zobrali ked boli ,a rad.Chcel som aby ste vedeli,ze som slusny,cestny clovek ,nie slubotechna,vazim si tiez takych ludi,lebo je nas velmi malo na tomto svete,v cechach ci slovensku!!!! Caute

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#5 Příspěvek od EKKAR »

rudolf02 píše:Děkuji mnohým dárcům za podporu mladých bastlířům. ...
A ten nejaktivnější je Ekkar.
....
Neodři si čelo, abych parafrázoval zdejšího doyena Hilla - Ekkar dělá často jen transport všeho od někoho jinýho k tobě do doupěte bastlířskejch hříchů ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#6 Příspěvek od Michal22 »

Rudolfe, já nespím, spřádám plány 8-)
Je pro tvoji bandu mlaďochů zajímavé i třeba výběr z SMD velikosti 0603?
Jinak toho elektro(ne)šrotu mám nachystáno.
Už musím jet za kamarádem do Ústí nad Orlicí (aby mě nesežral, tak dlouho to oddaluju), tak bych se rád zastavil i osobně, a zase něco dovezl.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
rudolf02
Příspěvky: 445
Registrován: 05 zář 2012, 02:00
Bydliště: ústeckoorlicko

#7 Příspěvek od rudolf02 »

Michale22, protože mě kolega Lukáš konečně ukecal na aplikace s AT mega8, současně se objevil nový mladý vlčák (který se na škole ještě chvilku zdrží) se zájmem o tento segment, Ekkar doručil hejno šikovných skříněk a Bluewave65 spíše daroval než prodal At megy v SMD, Tvůj výběr součástek v SMD určitě uvítáme. Pomalu věřím, že to není náhoda.

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#8 Příspěvek od Yarda1 »

OT:
Vrátil jsem se z lázní, v knihovně jsem padl na zajímavou knihu, vracel jsem ji s těžkým srdcem (měl jsem sto chutí ji ukrást).
SVĚT ELEKTŘINY Ing. Jiří Tříska
IMHO by si v ní měli počíst nejen začátečníci, jsou tam zajímavosti od historie elektřiny a magnetismu.
Vystudoval jsem FEL ČVUT, v té knize je spousta věcí co jsem se ve škole nedozvěděl :(
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#9 Příspěvek od Hejnicek »

Jmeno autora mi je povedome, nepusobil na SPSE Pardubice?

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#10 Příspěvek od konosuke »

Synci, synci...(a děvuchi též) už sem tu raz navrhoval setkání členů EB
(nejraději v Ostravě že jo) za účelem seznámení, výměny kontaktů,
zkušenosti, dílů no a potom - na Ostravar nebo Radegast - z místních zdrojů.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#11 Příspěvek od Hill »

Hejnicek píše:Jmeno autora mi je povedome, nepusobil na SPSE Pardubice?
Nepůsobil.
Zdroj: seznam ředitelů, zástupců, pedagogů a nepedagogických pracovníků SPŠE (a VOŠ) Pardubice 1951 - 2021.
Pravda, externí učitele jsem tam nenašel...

Ale možná jsi jeho jméno viděl na obálkách (tuším 20) příruček pro elektrotechniky.

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#12 Příspěvek od ransom »

Já děkuju, že jsem se mohl zbavit nějakých krámů.
Vleklá situace "Není mi to k ničemu, ale vyhodit? Nikdy!" mi setrvale působila psychický diskomfort.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#13 Příspěvek od EKKAR »

A nejhorší je eskalace a kulminace týhle situace ze strany osoby blízký: "podívej se, kolik tady máš krámů, k ničemu ti nejsou, koukej to vyházet, já bych to vyházela všecko do popelnice, stejně to jsou akorát starý křápy...!!!"
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#14 Příspěvek od Sendyx »

2 Rudolf02 - zkus nějak rámcově sepsat, jaký materiál sháníš a využiješ. Poměrně často se řeší nějaká likvidace zásob nebo pozůstalost a poměrně často nakonec všechno končí dost smutně.
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#15 Příspěvek od pocitujlasku »

Yarda1 píše:OT:
SVĚT ELEKTŘINY Ing. Jiří Tříska
IMHO by si v ní měli počíst nejen začátečníci, jsou tam zajímavosti od historie elektřiny a magnetismu.
odporucam knihu Od jantaru k tranzistoru Jozef Herman, je to asi nieco podobne, je tam krasny suhrn elektriny a magnetizmu od davnych casov
No vidis, a tak si sa bal

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“