Canon BJC-250

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zalozak
Příspěvky: 1
Registrován: 07 led 2007, 01:00

Canon BJC-250

#1 Příspěvek od zalozak »

Dobrý den,
dostala se mi do rukou tato tiskárna. Prý nepodává papír. Nevíte někdo,jak na to. Díky.

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Mourek »

Tenhle konkretní typ neznám, ale obecně : Odkrytovat, vyčistit , namazat nějakým WD mazadlem lehce vedení tiskové hlavy, zkontrolovat jestli se točí podávací rolny a obrousit šmirglem (400-200) gumová kolečka a omýt lihem.

Uživatelský avatar
maxim
Příspěvky: 118
Registrován: 06 led 2005, 01:00
Bydliště: Ostrava

Re: Canon BJC-250

#3 Příspěvek od maxim »

zalozak píše:Dobrý den,
dostala se mi do rukou tato tiskárna. Prý nepodává papír. Nevíte někdo,jak na to. Díky.
U těchto tiskáren pokud dojde k překročení počtu výměny náplní tak se chovají podobně přestanou brát papír a hlásí že mají plnou záchytnou nádobku na inkoust, toto lze ošetřit pouze servisním sw - vymazáním eeprom.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

Re: Canon BJC-250

#4 Příspěvek od rezis »

maxim píše:
zalozak píše:Dobrý den,
dostala se mi do rukou tato tiskárna. Prý nepodává papír. Nevíte někdo,jak na to. Díky.
U těchto tiskáren pokud dojde k překročení počtu výměny náplní tak se chovají podobně přestanou brát papír a hlásí že mají plnou záchytnou nádobku na inkoust, toto lze ošetřit pouze servisním sw - vymazáním eeprom.
250satka to jeste nema. je to tiskarna stareho strihu (7-8 let) ktera jede dokud neco neupadne. Je sice stara a pomala ale ma porad vetsi cenu nez dnesni sroty z marketu ktere nejsou schopny vytisknout a ni desetinu toho co ona.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
luce
Příspěvky: 25
Registrován: 22 srp 2004, 02:00

#5 Příspěvek od luce »

Neni tam zapadly nejaky predmet?Jednou jsem to uz resil. Da se to cele rozdeklovat a pak uvidis kde je hacek.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“