Domovní kamera co spolupracuje s PC

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

Domovní kamera co spolupracuje s PC

#1 Příspěvek od BOBOBO »

Zdravím přispívající . Líbí se mi nabízené kamery i s cenou . Jen bych potřeboval typ se SW pro PC , který bude pomocí wifi spolupracovat . Umí toto tato? Nebo máte reálný vyzkoušený typ ? V takovéto cenové relaci . Děkuji .

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#2 Příspěvek od p32 »

No, podívej se na hodnocení toho prodejce za poslední měsíc u kamer. Vem šest stovek a vyhoď je z okna ven.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#3 Příspěvek od BOBOBO »

Asi máš špatnej večír . Představ si , že chci poradit něco , co to umí . Asi chci od tebe moc .

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Hubert_79 »

Rozezná to příchozí a rozliší, zda jde o migranta, exekutora nebo Ukrajince.
Co chceš vědět, že a zda to umí, však si pust to video u toho.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#5 Příspěvek od bu2520 »

Léta používám kamery HIKVISION jsou stabilní a bezproblémové. Jenom stojí peníze. Ale pokud to nechci jako hračku , ale chci to pro zabepečení tak prostě musím něco zaplatit. Bohužel neznačkové kamery jedou přes ONVIF a teoreticky by měly jet přes různé software, ale jsou s tím potíže.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#6 Příspěvek od BOBOBO »

Prosím Tě , co je to ONVIF ? Včera jsem měl na návštěvě kámoše a ten se trochu v PC vrtá a má na chatě takovou noname . Říkal , že to rozjížděl snad 14dní a funguje mu to , ale na mobil , přes rok . Ale také to nezná názvy , jen několikrát znovu a znovu to zkoušel rozchodit dle návodu , až se chytil , dnes se neodváží do toho zasáhnout .... To jsou asi ty problémy . Já to nechci pro policejní práci . Myslel jsem , že si to pořídím před barák , kam chodím málo . Wifinu mám tak 8m od místa , kde by byla kamera .

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#7 Příspěvek od p32 »

BOBOBO píše:Asi máš špatnej večír . Představ si , že chci poradit něco , co to umí . Asi chci od tebe moc .
Ne, neber to nějak rejpavě, ale ta cena a výsledek jsou dost špatné. Nevěřím tomu, že to má H.265 určené pro nás, abys to mohl dávat i přímo na TV nebo PC a přes wifi by to bylo dost pomalé a nakonec ta cena s dopravou. Za 6 stovek bych si to nedovolil koupit ani náhodou. To je fakt moc levné a když se podíváš na to hodnocení dodavatele, tak kamery buď nepřišly nebo vůbec nefungovaly. Takže rychlejší bude opravdu vyhození těch 6 stovek z okna. Už jen venkovní kamera v dnešních -5℃ bez vytápění asi toho moc neuvidí. To prostě není kamera na naši zimu, ale jen na chodbu před byt nebo do prostředí, kde je nechladněji tak +5℃.
Pokud chceš něco podobného, tak raději rozjeď diskusi o tom, co a kde do určité cenové hranice.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#8 Příspěvek od BOBOBO »

Ale mám to hned v úvodu , dejte zkušenosti , to nestačí ? Prostě chci jen obyčkoukátko před dveře . Žeby kamera k NB ? I kdyby byla drátová , do 20m .

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#9 Příspěvek od BOBOBO »

Dá se do NVR nacpat jakýkoliv HDD , stačí klasicky zformátovaný , nebo musí být speciálformát ?

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#10 Příspěvek od pocitujlasku »

BOBOBO píše:Prosím Tě , co je to ONVIF ?
ONVIF (Open Network Video Interface Forum) - strucne, je to protokol, pomocou ktoreho vies jednotne ovladat kamery od roznych vyrobcov.

Problem je, ze tie lacne kamery vedia fungovat len s apkou vyrobcu a ide to cez cloud. Takze, ak sa vyrobca rozhodne vypnut server, tak kamery budu nepouzitelne, neda sa na nich pristupovat priamo.
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#11 Příspěvek od BOBOBO »

No a když to vezmu káblem do NVR a odtud káblem do Routeru , tak to uvidím na PC ? Však ? Mezi dnes umístěným routerem a sledovaným místem pro kameru jsou 3m .

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od otakarv »

p32 píše:No, podívej se na hodnocení toho prodejce za poslední měsíc u kamer. Vem šest stovek a vyhoď je z okna ven.
Projel jsem recenze kupujícíc u kamery co sem dal link BOBOBO a všichni dali 5 hvězdiček až po 10-sátou stránku, dále se mi už nechtělo prohlížet.
Můžeš mi prosím Tě ukázat nějakou negativní? Já jsem asi slepý nebo co.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#13 Příspěvek od p32 »

No, asi se to hejbe podle toho jak tam píšou, ne? Když já se díval, tak byly po sobě jen samé negativa k nedodaným 2 kamerám, nefunkčnosti dodaných 2-3 Mpx atd. Opravdu nevím, proč by si někdo vymýšlel. Tady máš kopii negativ za poslední měsíc (asi 100) a to bych tam už nekupoval ani to kladně hodnocené. Teď jsou zase vyjádření ke kamerám s 5-8 Mpx.
Přílohy
kopie1.jpg

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#14 Příspěvek od BOBOBO »

Otakare to najdeš v těch dvouřádkových dole . Ty si musíš ! rozkliknout . Tam je potom hafo negativních . Až po upozornění jsem v tom začal ďoubat a tohle objevil . Protože je nejspíše houfně vraceli , tak jsou jako nepoužité . Ale je zajímavé , že hadex je dále (velmi podobné) s návodem expeduje . Asi by je sami hodili do výprodeje , kdyby nechodily ......

Odpoví mi někdo ? děkuji
ohledně NVR a HDD

Odpovědět

Zpět na „Fotoaparáty, kamery a jiné optické přístroje“