Vtipy, vtipné články a odkazy XI

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

Vtipy, vtipné články a odkazy XI

#1 Příspěvek od EKKAR »

Nejdřív menší kritika a spíš svým způsobem prosba na mody/adminy:
když už se zas někdo rozmáchne a i do vlákna snažícího se o pobavení a trochu humoru v týhle zas.raný době nacpe politiku, NEZAMYKEJTE HO ŠMAHEM jako to předchozí -
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... 56#1263156 , ale prostě těm pitomcům ty jejich blbý vejšplechty umažte bez náhrady. Nikomu tím neublížíte a ostatní to doufám pochopí. Je úplně zbytečný takový vlákno zamykat a košovat po nějakejch 5-10 stránkách - když se o kousek pokrátí, posteři těch lepších vtipů si je tam zopakujou a těm největším politickejm provokatérům bych při tvrdošíjným setrvání na rušení diskusního poklidu neváhal dávat na uklidnění BAN-lhůtu několika dní až tejdnů. Víme všichni o koho jde, nechci jmenovat, ale na trojici "BOBOBO", "xsc" a "p32" se to bude dát vztáhnout za jakejchkoliv dalších podmínek.

No a teď to kvůli čemu jsem chtěl přidat post do vlákna k pobavení: americkej NASA přechází na modernější způsob testování úniků vodíku, když až do nedávna používal jednoduchou, ale na pohled hodně hloupou metodu "hoří mi koště":
https://tvujmagazin.cz/veda-a-vesmir/zk ... m-kopecky/? ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#2 Příspěvek od samec »

Keď ono je v dnešnej dobe ťažko rozlíšiť, čo je politika a čo vtip.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#3 Příspěvek od Celeron »

To koště ale indikovalo již hořící vodík ale né samotnej únik. Hořící vodík se přece dá měřit pyrometrem. Poprvé jsem viděl optickej pyrometr na brigádě u VČE někdy v roce 1976, kontrolovali s tím izolátory na VN. Je dost pravděpodobný, že Nasa je měla k dispozici o pěkných pár let dřív rozhodně na celej raketoplán. Jestli už na 2. a 3. stupeň Saturn 5, to nevím.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od ZdenekHQ »

Vážený EKKARE,

To rychlé zamykání vláken je způsobeno tím, že už nikdo nemá chuť se hrabat v původu OT debat ve všemožných vláknech a různě to promazávat a oddělovat, soudit a případně popravovat.

Vzhledem k tomu, že i Ty jsi velmi častým aktérem podobných "zahnojovacích" OT debat, zdrž se prosím další kritiky, ale vezmi smeták a začni zametáním před vlastním prahem.

Děkuji.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#5 Příspěvek od Milan121 »

a o tom užvaněným žabákovi znáte?

Medvěd říká zvířátkům: Zítra pojedeme na výlet. Žabák po něm opakuje: Zítra pojedeme na výlet. Medvěd: Pojedeme daleko lodí.
Žabák zase opakuje: Pojedeme daleko lodí.
Medvěd se na něj podívá a říká: A tu zelenou užvaněnou čůzu necháme doma.
Žabák se na něj podívá smutnýma očima a říká: Chudák ještěrka ta se tak těšila!

Uživatelský avatar
Standa33
Příspěvky: 283
Registrován: 07 lis 2009, 01:00

#6 Příspěvek od Standa33 »

Chytí Dežo zlatou rybku a rybka: "Když mě pustíš, splním ti jedno přání."
Dežo: "Nějak zrovna nevím, co bych si měl přát."
rybka: "Tak chtěl bys být bílej?"
Dežo: "Blázníš! A muset makat, takhle beru dávky a jsem v pohodě."
rybka: "Tak chceš peníze?"
Dežo: "Když budu mít peníze, tak mě ostatní okradou, ale napadlo mě, že bych mohl bejt slavnej. Teď se hraje mistrovství v hokeji, tak bych se rád zůčastnil."
rybka: "A za jaké mužstvo chceš hrát?"
Dežo: " To je celkem jedno, jen jak se ocitnu na ledu, tak aby všichni začali hodně fandit."
rybka: "To by šlo, tak se připrav: čáry máry fuk, ať je z tebe puk."

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#7 Příspěvek od EKKAR »

ZdenekHQ píše:Vážený EKKARE,
....
Víš, nikdo po tobě nechce, abys to mazal po jednom postu. Když už se utrhnou, tak je prostě odstřel z vlákna tam, kde to ztratí původní téma - a co bylo předtím, nechej. Nemusíš se tolik rozčilovat a budeš před všema spravedlivější. I když zrovna v těch vtipech je to občas až taková žvanírna, že se i ten OT snese. Ale politiku bych jim ustřeloval u ****ele ...
Milan121 píše:a o tom užvaněným žabákovi znáte?
Medvěd říká zvířátkům: ...
Tohle znám trošku jinak - taky medvěd na sněmu, ale v ZOO místo v lese, slibuje zvířátkům vejlet, taky mu do toho žvaní žába, ale na konstatování "A tu zelenou užvaněnou potvoru necháme doma" mu odpoví "Chudák krokodýl...!"
Standa33 píše:Chytí Dežo zlatou rybku a rybka: "Když mě pustíš, splním ti jedno přání."
...
Takovejch je taky "moro" - třeba ten, jak v něm Dežo chce bejt bílej, voňavej a chce, aby se na něj holky jen lepily.
No tak zlatá rybka zahovoří:
"Čáry, máry, muří nožka, ať je z tebe Always vložka !"
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#8 Příspěvek od Milan121 »

Aha, tak takhle se ten vtip má správně vykládat. Musím vnučku poučit, že se jej špatně naučila a celý jej popletla. (taky jsem si to dohledal)

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od hafca »

Jarda pracuje na dvoře a manželka na něj volá: "Jardo, pojď domů."
Jarda na to: "Co je, mám hlad?"
"Ne, je ti zima."
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#10 Příspěvek od Michal22 »

Hafčo, to je ze života. Mám tady jednoho Exota, kterému když volám, jestli nepůjde na pivo, tak se v pozadí ozve jeho manželka: "On dnes nemá žízeň!".

A taky jsem slyšel jeden dobrej - chlap se v noci motá po chodníku jak hovno pod splavem, najednou u něj zastaví policajti a "Pane, kam jdete?"
A on na to: "Já teď jdu (škyt) na přednášku o škodlivosti (škyt) alkoholu, nočního (škyt) toulání a pozdních (škyt) návratů do bydliště."
A policajt na to: "Prosím vás, kde teď takhle v noci delaji takovou přednášku?"
A on na to: U nás doma (škyt), manželka..."
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Hubert_79 »

Michal22 píše:"On dnes nemá žízeň!".
Dobře mu tak, co si pověsil na krk, to má :lol:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
sis2
Příspěvky: 1155
Registrován: 07 říj 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#12 Příspěvek od sis2 »

Málokdo si něco takovýho sám pověsí na krk.
Když ptáčka lapá, tak se to většinou snaží a švitoří.
Až když je lapen, tak se pověsí na krk oběti ... a později se aj vybarví.

A ta o dědkovi se u nás říká malinko jinak
Bába z okna: "Dědku - hybaj domů!"
"A proč? Mám hlad nebo je mi zima?"

anebo
Upřímnou soustrast sousede, to je hrozný, ztratit v jednom okamžiku manželku i tchyni.
No vidíte, a k tomu ještě tohle blbý počasí…
Naposledy upravil(a) sis2 dne 05 úno 2023, 20:18, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Hubert_79 »

Tak jasně, ovšem jsme ve vtipech. Tak bych očekával nějakou míru nadsázky.
Obecně by mě zajímalo, kdy se to "zlomí" a kdy z prima parťačky, co pěkně šuká je najednou protivná baba co akorát buzeruje.
--
Relativní pohled různých věkových skupin:
Přílohy
relativni.jpg
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#14 Příspěvek od ransom »

To se nikde nezlomí. To jen troubové nevidí na svojí milce jasný příznaky, který tam byly od samýho počátku.

(Plus si to občas sami zasloužíme.)

Manželská rozepře se zmenila v hádku, hádka graduje do násilí. Ženská honí chlapa po baráku, ten sotva stačí utíkat. Když má už namále, zaleze pod postel.
Baba řve: "okamžitě vylez ven!"
"Ani mě nehne! Já ti ukážu kdo je tady hlava rodiny!"

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#15 Příspěvek od EKKAR »

Když jdou on a ona "k oltáři", oba v něco doufají. On doufá, že ona se nezmění a ona doufá, že ho změní. A oba dva se šeredně mejlej ...


A co je nejhorší přezbrojení na světě? Desátý výročí sňatku. O něm se doposavad malá, lehká, štíhlá a obratná stíhačka změní na těžkej bombardér ...


"Pane navrhovateli, ve svém podání žádosti o rozvedení vašeho manželství se zde přítomnou odpůrkyní uvádíte, že po vás házela nádobím už několik měsíců po vaší svatbě. Můžete soudu vysvětlit, proč jste o rozvod požádal až po dalších třiceti letech?" ptá se soudce u rozvodu.
"No, pane předsedo, když ona se v poslední době strašně zlepšila a začala se trefovat ..." vece zklamanej žadatel o rozvod ...


Když se musí manželství rozvést, vždycky za to můžou obě dvě strany - manželka i tchýně ...


V češtině jsou jen 3 slova začínající na "tch-" - tchán, tchýně a tchoř ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“