Tlačiareň HP3650, C8727AE

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
adakar
Příspěvky: 212
Registrován: 16 zář 2020, 02:00

Tlačiareň HP3650, C8727AE

#1 Příspěvek od adakar »

Ahoj, myslíte že sa dá ešte kúpiť originál čierna náplň do tlačiarne HP3650? alebo sú to len pozostatky na nete? Pred rokom som kúpil v Alze náhradu, chvíľu trvalo než som ju vôbec rozchodil a vynechávané riadky konečne začala vykresľovať, vytlačil som niekoľko výpisov do účtovníctva, asi dva týždne som potom netlačil a bolo po náplni. Prípadne či sú nejaké spoľahlivejšie náhrady...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Vsetky tieto neoriginalne cartridge s integrovanou hlavou su refilly. Takze skus inu znacku. Original sa uz asi nevyraba (lebo ho nikto nekupoval za tie ceny).

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#3 Příspěvek od p32 »


Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#4 Příspěvek od Eleman »

adakar píše:... vytlačil som niekoľko výpisov do účtovníctva, asi dva týždne som potom netlačil a bolo po náplni. Prípadne či sú nejaké spoľahlivejšie náhrady...
Ale jo, na výpisy účetnictví třeba laserová tiskárna. Na občasný čb tisk stačí i ta nejlevnější, a nikdy nezaschne :wink:
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
adakar
Příspěvky: 212
Registrován: 16 zář 2020, 02:00

#5 Příspěvek od adakar »

Nakoniec som pre iné povinnosti musel DP odložiť, teraz idem niečo objednať:
TU majú vraj originál, len v poslednej vete píšu, že expirácia bola v roku 2014, komunikoval som s nimi a údajne je to originál zabalené tak by to nemalo vadiť a zatiaľ reklamácie neboli...

Uživatelský avatar
adakar
Příspěvky: 212
Registrován: 16 zář 2020, 02:00

#6 Příspěvek od adakar »

Takže v utorok balík aj prišiel, včera som to rozbalil, je to originál aj s hologramom, expirácia skutočne 6/2014, a skutočne aj bezchybne tlačí.

Uživatelský avatar
adakar
Příspěvky: 212
Registrován: 16 zář 2020, 02:00

#7 Příspěvek od adakar »

Nasledujúce tlačenie výpisov až tak bezchybné nebolo. Niektoré kúsky textu mierne vytrhnuté, nedostatok vidieť hlavne na sivom podmaze loga banky: nevytlačí súvislú sivú plochu, ale perforovane na každom výpise inú. Chybičky krásy nevadia, len to vyvoláva pochybnosti, ako dlho náplň, aj pri pravidelnom udržiavacom režime, v pohotovosti vydrží... Možno by stačilo spustiť čistenie, ale neriešim... Zatiaľ by som rád prežil s touto tlačiarňou, šlapem v núdzovom móde, na nič nie je čas ani priestor, dúfam že už čoskoro budem môcť veci riešiť inak...

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“