Zháňam použité veci, pre rozvody dažďovej vody po záhrade.

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

Zháňam použité veci, pre rozvody dažďovej vody po záhrade.

#1 Příspěvek od tiktak1953 »

Pojde o pouzite naj.cólové veci z obrazku,ako su gulove ventily,kolena,rozne spojky,prechodky,PE 32mm srobovatelne spojky,vnutorne diely tejto 32mm spojky,a vsetko ostatne pre taketo rozvody.Iba zo slov.vymenov za produkty zo zahrady,palenku.Mam nadrze na vela miestach.vela hadic po zahrade,na rozvod vody,atd.Ak sa vam to vala zbytocne ohlaste sa.
Dalej potrebujem prepojit dve az tri 1000l plastove nadrze min. colovymi hadicami!Neexistuje ,nevyraba sa nato do tychto nadrzi napr. plastova prechodka?Vyrobit to je s tym dost roboty.Ako to mate vyriesene vy? dik
------------------------
Zisiel by sa av plastovy podstavec pod nadrž,co mam drevene uz sa rozpadaju a musim postupne opravovat.
Přílohy
IMG_20230331_091459 (1).jpg

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#2 Příspěvek od ransom »

Předpokládám že jde o běžné IBC nádrže. Stačí pohledat "IBC adaptér". Dělají se z hrdla nádrže na kdejaký trubkový závit. Doma to bude o něco dražší, z Číny za dvě-tři Eura i s poštovným.

https://www.aliexpress.com/item/4001084702367.html

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#3 Příspěvek od tiktak1953 »

Ano su to oni IBC nadrze aj ten adapter,lenze ja zhanam toho vela,nebudem kupovat gulove ci obycajne colove ventyly nove kus za 8€,stacia mi pouzivane veci.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od Michal22 »

Dojeď na Moravu, nabalil ti půl kufru.
Plánované se všeho zbavují, protože když něco potřebuju, nikdy to správné nenajdu, musím jít koupit.
Když jsem naposledy potřeboval 3/4" T-kus, zachraňoval mě známý.
Doma jsem nenašel.
A aspoň ti nabalil i to, co jsem ti dřív slíbil. A můžu přidat neco na Felicii (třeba plechové ráfky).
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#5 Příspěvek od Sandal »

Pozor, IBC nemají všechny stejný závit. Vozili nám dřív v IBC propylenglykol a glycerol, a kohout měl závit takový a někdy makový. Dělal jsem si na soustruhu redukce, ale už nevím jaké závity to byly, je to už dávno.
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat :-)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“