Autorádia Senkor

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MiSm
Příspěvky: 16
Registrován: 09 úno 2007, 01:00

Autorádia Senkor

#1 Příspěvek od MiSm »

Uvažuji o koupi autorádia Senkor s CD,USB a slotem na SDkartu.Přístroj je výborně vybaven za slušný peníz.Jsou nějaké zkušenosti?Porad´te.Dík

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#2 Příspěvek od Honza_dy »

Osobně bych si tuhle koupi rozmyslel. Známý si taky koupil Sencora CD/MP3 a rychle ho vracel protože se při startování z toho rádia ozývaly šílený zvuky a to i v případě že bylo vypnutý. Sám jsem doma měl něco podobnýho půjčený. Citlivost tuneru byla mizerná, a zvuk nešel doladit žádným ekvalizérem tak, aby to hrálo alespoň trošku rozumně. Radši se koukni po nějakým Panasoniku. Sencor tak možná do stodvacítky.

Uživatelský avatar
DELONG
Příspěvky: 1361
Registrován: 16 dub 2006, 02:00
Bydliště: SVK

#3 Příspěvek od DELONG »

Mozem len suhlasit s Honza_dy Sencor ozaj len do stodvaciatky mam tiez snima len zle skusenosti. A celkovo Sencor ja nic moc ta najlacnejsia trieda a to zodpoveda aj kvalit.Lepsie sa oplati par stoviek naviac a hra to lepsie.Ja osobne radsej doporucujem Sony alebo Panasonic.

Uživatelský avatar
Hurvo
Příspěvky: 156
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Pod Javorinou

#4 Příspěvek od Hurvo »

Ja som kúpil nový Sencor minulý rok za pár korún a nemožem sa sťažovať. Hra to super. Kupil som to hlavne preto, aby mi neaký ch.... kôli rádiu nerozbil okno alebo nevylomil dvere. Ale to už neplatí, pretože kamarát mal toto isté rádio v 120ke a zlodeji mu doslova dvere zohli aj s dverovým oknom dole, pretože sa nemoli dostať do auta kôli centrálu a prosím pekne rádio stálo 2650SK 8O A to som si hovoril kto by také rádio kradol.... :roll:

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#5 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 13:48, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#6 Příspěvek od rezis »

Sencor nebrat. Měl jsem tu cest a podruhe si necham ujit. Taktez MEDION to je neuveritelne co jsou schopni lide poslouchat. Osobne mam Blaupunkt s koleckem na hlasitost a maximalni spojenost. Mel jsem i Sony X-Plod ale tuner to nema nic moc.
Internet - metla lidstva

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#7 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 13:48, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
janik20
Příspěvky: 31
Registrován: 05 bře 2005, 01:00

#8 Příspěvek od janik20 »

Sencor urcite nie!Je to haraburda ja som ho mal asi pol roka,a teraz mam Pioneer.CHyby sencor ked pocuvas MP3 tak sa ti okolo 100 pesnicky vyresetuje,Ked mas zapnute AF miesaju sa ti stanice.NEKUPUJ TO

Uživatelský avatar
paveltl
Příspěvky: 572
Registrován: 11 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Domažlice

#9 Příspěvek od paveltl »

Brácha má podobnej Sencor bez MP3 v traktoru. To je asi jeho nejlepší použití - zvuk nic moc (pùvodnì tam mìl Blaupunkt na kazety takže je s èím srovnávat), rádio se dìsnì ztrácí, aspoò že CD hrají bez problémù. Akorát že jsem je namontoval a hned šlo na reklamaci že nefungovalo CD - jen malá softwarová chybièka.
Já mám doma zas od nich DVD-DivX. Sice hraje hezky a umí rùzné formáty a èeské titulky (proto jsem jej kupoval - SONY je tenkrát neumìl) ale zas má jiné mouchy. Náhodnì se mu nìkterá DVD nelíbí a odmítne je brát a pak si to rozmyslí a naponìkolikáté je vezme, nebo pøestane v pùlce hrát. Tøeba druhý den ale bìží zas bezproblémovì. Jeho zdroj vyzaøuje tak hezky že mi ruší tuner v televizi Tesla takže jej musím vypnout když nehraje - po reklamaci jsem dostal nový kus který ruší trochu jinak než ten pùvodní - už ne všechno, jenom Novu. :D

Dobrá rada na záver - vyhni se jim velkým obloukem.

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

re

#10 Příspěvek od xxxe »

Taky ho mám v autě,musel jsem vyhodit antenu se zesilovačem,protože pak nehrál kloudně tuner.Autorádio CD MP3,mě tak do tejdne 3x zapomene že nějaký CD player vůbec má a že má vloženo CD.Pak jde jen CD vysunout ,ale už žádný nepřijme do šterbiny.(jak přešuka..... baba) :D Po zrestartování zas funguje jak má.Takže už neukládám ani stanice do předvoleb,zbytečná práce.Jak to udělám tak druhej den restart.SENCOR_SCD_5155_MR

Uživatelský avatar
JaRoY
Příspěvky: 17
Registrován: 12 zář 2006, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od JaRoY »

Mam sencor s USB a som s nim spokojny. Oplati sa kupit koli tomu USB. Keby nemalo USB tak ho nekupim.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“