peugeot 309+prepinaci packa na dalkovy

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pavels
Příspěvky: 150
Registrován: 30 lis 2005, 01:00

peugeot 309+prepinaci packa na dalkovy

#1 Příspěvek od pavels »

Dobry den.Nemate nekdo zkusenosti s opravou packy na prepinani tumenych a dalkovych svetel?Stava se mi ze prepnu treba az na potreti nebo se mi stane ze mi po prepnuti zustanou svitit oboje a tak musim znovu prepnout.Nejradsi bych ho otevrel protoze si mylsim ze je to mechanicka zavada,ale bojim se,ze otevreni na me vyskaji pruzinky a uz to nedam nikdy dohromady.Vim ze je to blba otazka,ale pri cene za novy kus neco kolem 1200kc se mi zda premrstena,kdyz vezmu hodnotu auta.Dekuji za typy a rady

Uživatelský avatar
PTAZZ
Příspěvky: 308
Registrován: 15 úno 2007, 01:00
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od PTAZZ »

No myslim že je to buď a nebo,koupíš rovnou nebo rozebereš a podaří se ti to a když ne tak ho koupíš stejně.
Až to budeš zozebírat tak si dej přes ruce kus hadru abys to našel všechno a když si šikovnej tak to dáš i zpátky. :wink:

Uživatelský avatar
DELONG
Příspěvky: 1361
Registrován: 16 dub 2006, 02:00
Bydliště: SVK

#3 Příspěvek od DELONG »

No ja som ich uz zopár rozobral a zložil ale je to fakt makačka.Treba dávať pozor na správne poskladanie,ale aj tak sa málokedy podarí opraviť.Vo veľa prípadoch boli poškodené vytavené kontakty spinačov alebo prepinačov (zrejme následok nevhodných žiaroviek viac watové).Lepšie je to zohnať na vrakáči alebo založiť nové.Stejne sa kontakty do prepínačov nedajú tak ľahko zohnať a niekedy je potrebné mať dva príbuzné prepínače a snich poskladať jeden funkčný.A to ešte precíznou a trpezlivou prácou.A ak niekto nemá ktomu potrebné možnosti je lepšie kúpiť to nové ušporí sa čas a nervy.Toť moja skúsenosť.

Uživatelský avatar
pavels
Příspěvky: 150
Registrován: 30 lis 2005, 01:00

#4 Příspěvek od pavels »

V kontaktech to u me nejni,protoze spina dobre,ale casem se mi jeden z jisticih plechu odjistil a nejspis neco v nem preskocilo protoze je cititit pri prepinani ze tam neco nejni tam kde ma byt.No ja zkusim sehnat jeste jeden spatnej a natrenuju si to na nem :lol: zatim za rady.se ozvuk jak sem si pohral s 3D puzzlema

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“