Odesel zdroj u videa jvc hr-d730e

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Odesel zdroj u videa jvc hr-d730e

#1 Příspěvek od durkovic »

Ahoj lidi

Pozeral som film z kazety naraz sa zastavila kazeta a displej shasol. Ked zasuniem sietovu snuru do siete tak zdroj sa zapne ale iba na 5 sekund .
V zdrojovej casti na primari su dve cievky v puzdre s oznacenim PU 595 86 a styri poistky vsetko OK.vystup sekundara ma 9 pinov ale dva su mrtve su spojene s dvoma elytmi a s dvoma diodami. na konci plosaku su 3 elyty hodnotami:2200uF-25v , 4700uF - 25v , 2200uF - 16v

som bezradny. :( keby stevedeli kde sa da stiahnut schema tak napiste stranku. :D

diky aj za rady.

wiktor

#2 Příspěvek od wiktor »

na to schema se zkus podivat na WWW.SERVICE.WZ.CZ jo a koukal jsi
na ten spinaci tranzistor co je ve zdroji vetsinou tam bejva nakej fet tranzistor 2SC 2SD 2SK a podobne zkus se taky podivat jestli vezdroji
nejsou naky civky vypadaj jako carovy odpor ale oznaceni na desce utoho je velky L.

Uživatelský avatar
urbanek
Příspěvky: 556
Registrován: 01 kvě 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od urbanek »

Mel jsem podobnou (stejne se projevujici) zavadu u starsiho Samsungu. Nakonec jsem to vyresil vymenou vsech ellytu (i tech co se merenim zdaly dobre) a vymenou jedne z diod na sekundaru zdroje.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#4 Příspěvek od mi-ro »

já bych v primáru problém asi nehledal když ti to na 5 sekund naběhne, spíš bude nekde na sekundáru něco přetížený-motor-mechanika ap.

Uživatelský avatar
GEEL
Příspěvky: 211
Registrován: 09 čer 2004, 02:00
Bydliště: Puchov-SR

#5 Příspěvek od GEEL »

Tiez by som to typoval na sekundarnu stranu.Idealne by bolo merat ktore napätia stiahne,alebo ak nabehne zdroj-odpojit zdroj a merat (ak to je samostatny zdroj.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “