MP3 and 6 kanálový zvuk

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Zaladin
Příspěvky: 32
Registrován: 16 čer 2004, 02:00
Bydliště: Plzeò
Kontaktovat uživatele:

MP3 and 6 kanálový zvuk

#1 Příspěvek od Zaladin »

1.)
Bylo by možné udìlat aby MP3 hrálo v 6 kanálech, prostì aby moje MP3 CD bylo možné pøehrávat v domácím kinu v prostorovým zvuku.
Existuje nìjaký software který to umí.

2.)
Když na mé TV kartì si nahraju nìjaký ten film a chci to nahrávat v DVD formátu tak mì to nahraje akorát v *.mpg formátu.
Jak to pak pøevest do DVD *.vob formátu, tak aby se to mohlo pøehrávat v DVD stolním pøehrávaèi jako DVD film.
Mám TV kartu WinFast 2000 expert

Uživatelský avatar
Woofe
Příspěvky: 120
Registrován: 31 bře 2005, 02:00
Bydliště: Czech Republic

#2 Příspěvek od Woofe »

Na převádění mpg do vob je vynikající TMPGEnc DVD Author, najdeš ho na stahuj.cz nebo studna.cz :wink:

Návštěvník

#3 Příspěvek od Návštěvník »

Zaladine, jakej máš soft? - Když to má pøímý vypalování DVD, tak to musí i n-kodovat. Já toho Leadteka mám taky (WinFast TV 2000 XP EXPERT)

Uživatelský avatar
Zaladin
Příspěvky: 32
Registrován: 16 čer 2004, 02:00
Bydliště: Plzeò
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Zaladin »

No nevím jakej soft máš na mysli ale já používám soft dodávaný k TV kartì.
Jinak tahle karta má jeden problém: neumí pracovat se zvukovkou "Sound Blaster Live 24bit", prostì tam nefunguje zvuk, ještì že tam mám integrovanou 6 kanálovou zvukovku.

Jinak jsem zkoušel ztáhnout ten DVD Author ale bohužel nemùžu stahovat soubory z pøíponou "EXE" pouze jenom "ZIP".
Takže budu muset nìkde sehnat èasopis COMPUTER 10/05 tam ten program je.

Uživatelský avatar
Woofe
Příspěvky: 120
Registrován: 31 bře 2005, 02:00
Bydliště: Czech Republic

#5 Příspěvek od Woofe »

Tak za prvé, co jsem měl TV karty tak vždy měli "line out", po sběrnici se audio nepouští, co to znamená? Znamená to že musíš propojit TV kartu a zvukovku audio kalíkem (jack 3,5) a následně nastavit drivery a soft.
Jinak evidentně ti formát souboru ZIP nic neříká!!! Z toho si nic nedělej to je naprostá zbytečnost. :x Jinak si to stahni tady http://www.woofe.net/download/TDA-1.5.2 ... all-EN.exe . Je to v EXáči, velikost 13 Mb. Místo COMPUTERu si kup POČÍTAČ PRO KAŽDÉHO!!! :wink:

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“