Fabia - el. stahování oken po výmìnì baterie

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
PavelFF

Fabia - el. stahování oken po výmìnì baterie

#1 Příspěvek od PavelFF »

Nevíte, co se má udìlat, aby se mi to vrátilo do pùvodního stavu pøed výmìnou Aku. Staèívalo ￾uknout na tlaèítko stahování a okno jelo až na doraz. Teï musím tlaèítko stále držet, jinak se okno zastaví.

Èetl jsem návod na jiném fóru (pøi otevøených dveøích okno stáhnout a vytáhnout ) , ale buï to dìlám blbì, nebo to špatnì chápu, ale nepomohlo to. FABIA 1,9TDi, r.v. cca 2003

Do servisu jenom kvùli tomu zatím nechci jezdit, páè jsem línej.

Uživatelský avatar
octavio
Příspěvky: 67
Registrován: 25 úno 2007, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od octavio »

Toto mi robilo na octavii tiez po vymene baterie, kaslal som na to a po nejakom case to uz bolo ok, ale zda sa mi, ze som medzi tym znova odpajal koli niecomu baterku, takze skus odpojit baterku aspon na par hodin a znova zapojit.... mozno to pomoze..... :)
:-) :-) :-) :svolat: autoelektronika :hool:

Uživatelský avatar
Hurvo
Příspěvky: 156
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Pod Javorinou

#3 Příspěvek od Hurvo »

Skús zamknúť auto kľúčom a pri zamykaní podrž kľúčik v polohe zamykanie vaic ako 3 sekundy a malo by to byť OK 8-)

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#4 Příspěvek od Honza_dy »

Já mám felicii a tam se to dělá tak, že při zavírání okna podržím tlačítko stisknuté po celou dobu co se okno zavírá držím ho stále i po tom co se okno zavřelo a poslouchám kdy se pohon automaticky odpojí (cvaknutí relé asi po dvou vteřinách). V téhle chvíli si zřejmě řídící jednotka najde "konec" a začne to fungovat i na krátký stisk.

PavelFF

#5 Příspěvek od PavelFF »



Uživatelský avatar
octavio
Příspěvky: 67
Registrován: 25 úno 2007, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#6 Příspěvek od octavio »

Ti vravím odpoj baterku...... :roll:
:-) :-) :-) :svolat: autoelektronika :hool:

PavelFF

#7 Příspěvek od PavelFF »

Už to chodí. Funguje metoda podle Honzy_dy.

Pøi vypnutém motoru jsem spustil okno, držel spínaè asi 3 vteøiny po dorazu. Pak to samé ještì pøi zavøeném oknì a ještì jednou pøi otevøeném (to už bylo zbyteèné, ale nevìdìl jsem, jestli se má zaèít otevøeným nebo zavøeným oknem).
Díky za pomoc.

Uživatelský avatar
kysmen
Příspěvky: 169
Registrován: 20 říj 2007, 02:00
Bydliště: HO

#8 Příspěvek od kysmen »

po zapojení baterky se nastavuje elektronika řízení motorku stahování. Je to ochranný obvod proti přicvaknutí prstů. U oktávie 2001 stačí několikrát přejet oknem tam a zpátky a je to "zkalibrované" :roll:

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“