Notebook

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DRAKE
Příspěvky: 276
Registrován: 05 zář 2005, 02:00

Notebook

#1 Příspěvek od DRAKE »

Ahoj lidi mám problémy s notebookem. Někdo se mi v tom asi hrabal a vůbec mi nesvítí obrazovka, prostě se chová jako pasivní a je tmavá. Přidání jasu ani kontrastu nepomáhá. Jinak teda je všechno viďet. Poraďte co s tím.
Ježíš na kříži zaplatil za naše hříchy a tím nás osvobodil od věčné smrti. Platí i pro bastliře :-).

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Nefunguje invertor pre podsvietenie. Pozri, ci ma napajanie a ci na nom nie je nieco spalene.

The_P
Příspěvky: 51
Registrován: 17 říj 2006, 02:00

#3 Příspěvek od The_P »

Mne se stava na mem Compaq Evu n600c tohle pri pouziti speedfanu ci jinych utilit, ktere dokazi pristupovat k i2c sbernicim apod - doporucuji se zkusit podivat po podobnem druhu softwaru, jen pro jistotu. U mne lze ve speedfanu regulovat pomoci Fan3 jas displaye od 0% do 100% a kdyz si usmyslel, ze je CPU dost studene a vypnul mi display - jakoze netreba chladit, docela jsem se divil...

Uživatelský avatar
DRAKE
Příspěvky: 276
Registrován: 05 zář 2005, 02:00

#4 Příspěvek od DRAKE »

Já sem blb. Ono se to mění přes klávesnici. Ono na těch klávesách je to nakreslený modře a já blbě vidim. Omlouvám se za zbytečnou diskuzy.
Ježíš na kříži zaplatil za naše hříchy a tím nás osvobodil od věčné smrti. Platí i pro bastliře :-).

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#5 Příspěvek od galjo »

DRAKE píše:Já sem blb. Ono se to mění přes klávesnici. Ono na těch klávesách je to nakreslený modře a já blbě vidim. Omlouvám se za zbytečnou diskuzy.
hehe- to je tak ked píšeš po tme a nevieš čo mačkáš....

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“