Domácí disco

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Athlon4000
Příspěvky: 3
Registrován: 21 úno 2007, 01:00
Bydliště: Znojmo

Domácí disco

#1 Příspěvek od Athlon4000 »

Potřeboval bych poradit jestli není soft.který simuluje diskotéku např.zapínání stroboskopu ,otáčení světel,barevná hudba ,laser ,a ruzné efekty?.a jestli se to nedá nějak propojit z PC aby mě to spínalo třeba na LPT nebo com výstup dík

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#2 Příspěvek od jandu »

A to myslíš s hudbou, alebo bez. Lebo ak s hudbou, tak na riadenie je možno použiť priamo výstup zo zosilovača, trebárs z výstupu pre slúchadlá.

Uživatelský avatar
Athlon4000
Příspěvky: 3
Registrován: 21 úno 2007, 01:00
Bydliště: Znojmo

#3 Příspěvek od Athlon4000 »

jandu píše:A to myslíš s hudbou, alebo bez. Lebo ak s hudbou, tak na riadenie je možno použiť priamo výstup zo zosilovača, trebárs z výstupu pre slúchadlá.

samozřejmě z hudbou .já jsem myslel něco jako je softvare LED EFECT,SAMURIZE atd ten dovede ovládat led diody na LPT výstupu pomocí winampu, jeden z dobrých programů je asi '' DASLIGHT VIRTUAL CONTROLLER 2 je v češtině ,ale výstup je asi přes nějaké moduly .ale v programu je i 3D rozmistnění různých světel ,a pak to asi umí spustit demo jak to bude ve skutečnosti vypadat .mě by se šiklo něco na spůsob tohto programu a výstupem na lpt1 nebo com ,a přes nějaký to relé a pár motorků bych to mohl rozhejbat :roll:

Uživatelský avatar
Athlon4000
Příspěvky: 3
Registrován: 21 úno 2007, 01:00
Bydliště: Znojmo

Domácí disco

#4 Příspěvek od Athlon4000 »

tak to mě asi nikdo neporadí s tím softem nebo jak to mám zapojit? .myslel jsem že když je tady tolik lidí tak to někdo bude vědět ...
aspoň něco abych se mohl něčeho chytnout dík za nějakou odpověď :cry:

Odpovědět

Zpět na „Software“