Whirlpool CS560 tečie

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Mutant
Příspěvky: 13
Registrován: 11 zář 2006, 02:00
Bydliště: Martin

Whirlpool CS560 tečie

#1 Příspěvek od Mutant »

Prosím vas v čom by mohol byt problem ked pri odstredovani zacne tiect, vytláča vodu cez horné veko. Pripadá mi, že začne odstredovat a nema vypustenu vsetku vodu. Dakujem za radu

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#2 Příspěvek od galjo »

A keby si skusil vymeniť tesnenie na veku.? Ved odstredivka odstreduje vodu aj hore .. alebo dookola... či tvoja je výnimka ???

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Mourek »

tohle mi kdysi dělala tatramatka začala odstřeďovat a v bubnu byla voda. Posluchej jak před odstředováním čerpá, musí být změna zvuku čerpadla, když je prázdná. U mně to jednou dělala spadlá vrtulka z hřídele a to nečerpalo skoro vůbec, a jinak mince nacpané v cestě vytékající vody.
Předpokládám z dotazu že jde o horní plnění , tam asi těsnění nepomůže. A prádlo je odstředěné nebo mokré???

Uživatelský avatar
adept
Příspěvky: 328
Registrován: 01 lis 2006, 01:00
Bydliště: Znojemsko

#4 Příspěvek od adept »

Jo,jo netěsní guma při hornim plnění,popřípadě čerpadlo nevyčerpá všechnu vodu....vada v čerpadle,i částečně ucpané sítko.

Uživatelský avatar
Mutant
Příspěvky: 13
Registrován: 11 zář 2006, 02:00
Bydliště: Martin

#5 Příspěvek od Mutant »

U tohoto modelu nemám žiadne tesnenie na veku, myslím gumové.
Tesniť by to samozrejme malo, pohľadom na veko a plastový rám bubna to vypadá v poriadku. Po odstreďovaní prádlo ostane niekedy mokré, myslím že záleží od množstva náplne. Skúsim ešte pozrieť čerpadlo a celú cestu odpadu. Ďakujem za rady.

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“