autorádio ALPINE 7292MS

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
lobcob
Příspěvky: 100
Registrován: 23 zář 2006, 02:00
Kontaktovat uživatele:

autorádio ALPINE 7292MS

#1 Příspěvek od lobcob »

Prosím, nemá někdo oznečení konektorů a co kam napojit a zapojit?
Na konektory od Alovky jsem se koukal, však tady je toho více.
Dal bych sem obrázek ale nejde to !!
příjemný den
PEPA

Uživatelský avatar
lobcob
Příspěvky: 100
Registrován: 23 zář 2006, 02:00
Kontaktovat uživatele:

označení

#2 Příspěvek od lobcob »

Tak konečně jsem byl schopen sem dát obrázky. Měli byste taky někam napsat, že rozlišení 600 bodů na palec je pro obrázek moc, nebo že je to omezený rozměrem, či lépe uvést, jaké rozměry, velikost dat a podobně, by měly být obrázky, které chceme do fóra zařadit a ne jen to omezit na velikost dat. S tou velikostí jsem se vešel, ale měl jsem velké rozlišení a rozměr ... proto mi to nechtělo brát při zadání .... !

Tak a teď k tématu. Přeložil jsem si popis konektorů a prosím někoho, kdo je od FOCHU :) aby mi to upřesnil nebo opravil či lépe specifikoval.

děkuji předem
Přílohy
překlad ALPINE 7292MS200.jpg
překlad
(138.26 KiB) Staženo 71 x
_ALPINE_7292MS_200.jpg
original
(149.17 KiB) Staženo 75 x
příjemný den
PEPA

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#3 Příspěvek od Hill »

Než se ti ozve někdo od fochu: obrázek může být i v 600 dpi, proč ne, ale pak by neměl být větší, než nějaké 2"x3" (tedy do 1200x1800 pixelů).
Běžně stačí pro oříznutý obsah stránky A5 ve vyhovující kvalitě rozlišení 150dpi, to je méně, než 1000x1400 bodů.
Jinak se nezapomeň podívat do svého profilu, jak moc máš využitou schránku na vložené soubory.
Jen tak na okraj: takový text šlo opsat a možná by ti to nezabralo ani tolik času.

Jinak až na tradičně blbý překlad do češtiny je význam vývodů jasný. Některé pomocné ani není třeba využívat (MUTE, MOTOR ANT., REMOTE ON, DIMMER...) a ostatní vystačí i s tím blbým překladem. Jo, LEAD je pojmenování pro DRÁT.
Například regulace podsvícení (DIMMER) je vázaná na svítící parkovačky. Pokud tedy nemáš přímo světla pro denní svícení, s nimiž se parkovačky nepoužívají, hodí se ho použít. Jinak, protože se musí svítit pořád, budeš mít na tomto drátu +12V celý den a displej bude za světla špatně čitelný. Takže raději nezapojovat a zaizolovat.
To byl jeden z příkladů.

Uživatelský avatar
lobcob
Příspěvky: 100
Registrován: 23 zář 2006, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od lobcob »

:arrow: Jo díky moc . Každá rada dobrá.
příjemný den
PEPA

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“