Jaký softw. mi doporuèíte?

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Lukxy

Jaký softw. mi doporuèíte?

#1 Příspěvek od Lukxy »

Mám kabel k nokii 3120, ale potøebuju nìjakej komunikaèní freeware prográmek co pobìží pod W98. Nokia Pc Suite funguje jen pod xp, Mobiledit sice obèas funguje, ale mám jen demo a to èasto zhavaruje ( chybové hlášení - èasový limit semaforu vypršel- nebo rovnou -program vykonal nepovolenou operaci). Na internetu jsem toho našel sice dost ale všechno omezený demíèka (tøeba fungujou ale pak zmìny do telefonu nejdou uložit apod). Nemoli byste mi nìkdo poradit kde stáhnout nìco neomezenýho pro W98? Díky

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#2 Příspěvek od jandu »

jandu píše:Skús MyPhoneExplorer. Ja ho používam síce k SonyEriccson-u, ale myslým že ide aj s Nokiou. Ak je to tak, tak vrelo doporučujem. Je to freeware a s Mobiledit-om sa nedá ani porovnať. Mobiledit, ale aj soft dodaný priami k SE mi nedokázali zazálohovať všetky kontakty, naviac má aj ďalšie dobré funkcie.
Tak sorry, bol som sa pozrieť na http://www.mobtech.cz/mob_software(skrn ... rie=Správa, a vidím, že je iba pre SE.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#3 Příspěvek od galjo »

Máš smolu. Demokracia sposobila že všetko je za LOVE. Bud si stiahni čerstvý Mobil edit,alebo si niečo kúp.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#4 Příspěvek od Honza_dy »

Oxygen phone manager se při trošce googlení dá sehnat i zadarmo :D

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

Re: Jaký softw. mi doporučíte?

#5 Příspěvek od jave »

Lukxy píše:Mám kabel k nokii 3120, ale potřebuju nějakej komunikační freeware prográmek co poběží pod W98. Nokia Pc Suite funguje jen pod xp, Mobiledit sice občas funguje, ale mám jen demo a to často zhavaruje ( chybové hlášení - časový limit semaforu vypršel- nebo rovnou -program vykonal nepovolenou operaci). Na internetu jsem toho našel sice dost ale všechno omezený demíčka (třeba fungujou ale pak změny do telefonu nejdou uložit apod). Nemoli byste mi někdo poradit kde stáhnout něco neomezenýho pro W98? Díky
Hledej zde ... http://katz.ws/page1.php ... search a trocha pokusu a uspejes

Lukxy

#6 Příspěvek od Lukxy »

Tak jsem hledal, stahl jsem si ten oxygen, naistaloval, mobil se mi pøihlásil, a pak to po mì chtìlo sériový èíslo. Byl k tomu pøibalenej crack ale ten stejnak nefunguje. Takže tohle asi zrovna freeware neni. A ty ostatní prográmky? No ono se to tìžko hledá když èlovìk neví jak se jmenujou. Kdybyste byly tak hodný a nìco tu vyjmenovali. Díky

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#7 Příspěvek od Raptor181 »

Nic take podobne free nepoznam. Bud oxygen alebo mobiledit.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#8 Příspěvek od jave »

Samozrejme, ze FREE nenajdes.

Lukxy

#9 Příspěvek od Lukxy »

Ono by staèio i nìjaký demo co by poøádnì fungovalo. Ten mobiledi co používám je dost omezenej, ale bohatì by mi staèil, kdyby poøád nehavaroval.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#10 Příspěvek od jave »

Lukxy píše:Ono by stačio i nějaký demo co by pořádně fungovalo. Ten mobiledi co používám je dost omezenej, ale bohatě by mi stačil, kdyby pořád nehavaroval.
Prestan byt anonym a poslu ti SZ. Jinak zadne demo nebude chodit dobre

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“