Kam dát obrázky?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

Kam dát obrázky?

#1 Příspěvek od MetalGod »

Zdárek,
řeším jeden neelektrikářskej problém: na jakej server se dá uložit mrtě obrázků (PNG & SVG) bez časovýho omezení a zadarmo?
:arrow: Potřebuju volnej prostor cca 100MB
:arrow: Obrázky se nesměj nijak znehodnotit (velikost, reklama, konverze na ztrátový formáty- formát se musí zachovat, stejně tak i alfakanály a metadata)
:arrow: Mělo by to bejt pokud možno na stálo, nebo na hóóóóódně dlouhou dobu
:arrow: Odkazy na ně se nesměj nikdy měnit

Chci to pro GNOME Art

Díky :wink:
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#2 Příspěvek od galjo »

Myslím že tie tvoje podmienky splní jedine Platený server. Ked je taký darmový server tak by som aj ja rád niečo dal nastálo na NET - napíš potom...

Uživatelský avatar
meno
Příspěvky: 930
Registrován: 04 říj 2004, 02:00
Bydliště: Czechoslovakia

#3 Příspěvek od meno »

Bez časového obmedzenia a zadarmo ? 8O :lol:
Si si splietol dobu čo ? :lol:

Počuj chceš ich tam len uložiť zbalené v rare alebo aby ic bolo možné okamžite prehliadať ???
Ak sa jedná o tú 1. možnosť tak skús badongo.com alebo kotuha.com tie sa blížia tým tvojím podmienkam
AK ide o tú 2. tak máš smolu !
:wink:
:D :D :D

Uživatelský avatar
meno
Příspěvky: 930
Registrován: 04 říj 2004, 02:00
Bydliště: Czechoslovakia

#4 Příspěvek od meno »

Jedno riešene by možno aj bolo :wink:
Ak ti nevadí biedna rýchlosť a občasné výpadky !
Zaregistruj sa na nejakom free webhostinhu (wz,mw,sw...) tam dostaneš 100MB priestoru čo tam nahráš kvalitu nestratí bude to okamžite prístupné akurát budeš musieť nejak zniesť reklamný prúžok na prvej stranke ale to vyrieš tak , že na tú prvú stranku dáš len odkaz alebo automatické prepojenie na druhú kde už budú tie obrázky !

Ale osobné skúsenosti s tým nemám , keďže žiadnu stránku nevlastnim !
:D :D :D

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#5 Příspěvek od Radix »

Než se ty pozadí a ikony z Gnome Artu načtou, to je děs.

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#6 Příspěvek od MetalGod »

No vidíš Meno, Ty jseš hlavička! :agree:
Furt to mám před xichtem a vůbec to nevidím!
Díval jsem se na WebZdarma, a když překousnu reklamu na každý stránce, tak mám 150MB.
Už jsem se bál, že si budu muset ze svýho miláčka na stole páchat server s úctyhodným uploadem 24kB/s :lol:
Díky!!!

Radixi, v tom máš pravdu, ale musí se to nějak překousnout ;-)
Jen počkej, až se tam budou načítat navíc i desítky mých výtvorů, to budeš potom proklínat mou existenci! :lol:
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
meno
Příspěvky: 930
Registrován: 04 říj 2004, 02:00
Bydliště: Czechoslovakia

#7 Příspěvek od meno »

Keď to tam hodíš nezabudni sem dať odkaz ! Rád sa pozriem na tvoje výtvory ! :wink:
:D :D :D

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#8 Příspěvek od MetalGod »

Jasný, ale musíš mi to připomenout- mám špatnou RAM :lol:
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Jirka »

meno píše:... ale to vyrieš tak , že na tú prvú stranku dáš len odkaz alebo automatické prepojenie na druhú kde už budú tie obrázky !
http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html
Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou.
Takže to by to tam dlouho neměl. To pak hned delete. Musíš tam udělat alespoň malou "prezentaci".

http://www.webzdarma.cz/podminky.html
Je zakázáno:
* využívat poskytnutý prostor jako uložiště pro soubory, zejména pokud k nim nevede odkaz ze stránek a odkazovat se na ně z jiného serveru
* využívat poskytnutý prostor pouze jako skladiště rozsáhlých souborů bez návaznosti na související prezentaci
*****

Uživatelský avatar
meno
Příspěvky: 930
Registrován: 04 říj 2004, 02:00
Bydliště: Czechoslovakia

#10 Příspěvek od meno »

Jirky:
To som nevedel , ja som to písal len ako taký nápad ,ja žiadnu stránku nemám tak neviem. :oops:

Ale aj to by dalo vyriešiť :wink:
Na prvú stránku niečo nahádže nech to vypadá ako má. Odkazy na súbory umiestni na tú stránku ale hlavný obsah dá niekde inde akže na prvej stránke bude aj tlačítko napr "Prezerať všetky obrázky" a len nejaké ukážky.
A hlavne nebude zverejnovať odkaz na tú uvodnú stránku ale až na tú skutočnú !
napr.
bude mať stránku "www.metalgod.wz.cz/uvod.htm" kde bude pár ukážok a nejaké keci okolo + to tlačítko odkazujúce na napr. "www.metalgod.wz.cz/galeria.htm" a tento odkaz bude aj všade udávať !

Ináč to asi nepôjde ! Iba ak si zacvakať. Vydel som webhosting za 50Kč/mesiac a má tam 1000MB ,neobmedzený prenos,PHP,SQL,mail ja sa tomu síce nejak extra nerozumiem ale myslím že je to celkom dobrá ponuka.
:D :D :D

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#11 Příspěvek od MetalGod »

Jo, mám to důkladně promyšlený.
hovno se stane, když to udělám jako stránku, kde se daj stáhnout ty mý výtvory a to, že budou stažitelný i odjinud, to je zajímat nemusí.
Vždyť když tam uchovávaj takovou černotu, jako empétrosky, tak tam můžou mít i mý dílo pod GNU-GPL licencí a na nic si hrát tudíž nemusím.

Jenom by mě zajímalo, jestli na vzhled stránky samotný můžu použít vektorovou (SVG) grafiku.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

David2

#12 Příspěvek od David2 »


Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Jirka »

Ještě jedna maličkost. Nevím jak IC.cz, ale webzdarma.cz měli omezenou konektivitu do zahraničí, alespoň tak to tam psali v diskuzi.
Tak pokud se budeš odkazovat na něco většího, asi to chvíli bude trvat, než se to načte.
*****

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#14 Příspěvek od Raptor181 »

Nie vsetky free hostingi maju neobmedzenu velkost na prenos suborov.
Napr. SZM ma 500kB.

Treba si to poriadne zistit.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#15 Příspěvek od MetalGod »

Sakra, to mě... ehm... ...no... defekuje (chtěl jsem napsat sere, ale...)!
Zkusím ten WZ, když to nepůjde, tak se asi pěkně na*eru a ze svýho přetaktovanýho miláčka si udělám server Apache2 s úžasným uploadem 24kB/s, takže chudák ten, kdo si bude stahovat 1MB tapetu plochy (a ještě to poběží cca 8 hodin denně).
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“