Fujitsu siemens lifebook C 1320

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
freedigital
Příspěvky: 63
Registrován: 29 pro 2006, 01:00
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Fujitsu siemens lifebook C 1320

#1 Příspěvek od freedigital »

Zdravim vas ludia... Mozete mi niekto pomoct? Kupil som Notebook fujitsu siemens Lifebook C 1320 s nalepkou WIN XP PRO ale cislo bezny neberie... Ak mate niekto original instalacne CD fujitsu, mohli by ste mi preposlat jeho image alebo postou kopiu? Naklady uhradim... Vopred vdaka...
:P
<strong>Za nasich cias elektrika nebola... Aj ta co bola triasla, ani sa nebolo coho chytit... <br /></strong>

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#2 Příspěvek od rezis »

naistaluj to se svym cislem a pak ho prepises v registrech. Je to na internetu.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
jEti
Příspěvky: 152
Registrován: 17 čer 2004, 02:00
Bydliště: Slovak Republic
Kontaktovat uživatele:

Windows XP

#3 Příspěvek od jEti »

Potrebujes si zohnat MS Windows XP Pro Corporate Edition a cislo ti to v pohode zoberie. Skus pohladat na internete, pripadne sa mi ozvy na SZ - sukromnu spravu a ja ti ho poslem.
Pristroj ktory je pod prudom, vyzera rovnako ako ten ktory nie je, len je iny - na dotyk.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

Re: Windows XP

#4 Příspěvek od rezis »

jEti píše:Potrebujes si zohnat MS Windows XP Pro Corporate Edition a cislo ti to v pohode zoberie. Skus pohladat na internete, pripadne sa mi ozvy na SZ - sukromnu spravu a ja ti ho poslem.
Muze a nemusi. Jsou urcite serie. :wink:
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
jEti
Příspěvky: 152
Registrován: 17 čer 2004, 02:00
Bydliště: Slovak Republic
Kontaktovat uživatele:

Nesuhlasim

#5 Příspěvek od jEti »

Su len dve verzie OEM a CORP, tieto dve sa subezne delia na HOME a PROF. Ine sa nevyrabaju pokial viem. Uz som instaloval xPC, denno-denne v praci a su len tieto dve. Windows Vista ma xxxxxxx verzii, ale tomu sa zatial ako firma este nevenujeme, cakame aspon na SP1..
Pristroj ktory je pod prudom, vyzera rovnako ako ten ktory nie je, len je iny - na dotyk.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#6 Příspěvek od rnbw »

Windows XP su okrem tych dvoch este urcite RETAIL a potom specialne verzie pre "znackove" PC. K noteookom napr. Dell su take Windows, kde netreba ziadne cislo zadavat a aktivovat tiez nie.

Uživatelský avatar
jEti
Příspěvky: 152
Registrován: 17 čer 2004, 02:00
Bydliště: Slovak Republic
Kontaktovat uživatele:

Po rozhovore so sefom

#7 Příspěvek od jEti »

Takze je pravda ze existuje viac verzii, no neviem ja si myslim ze by to malo ist na korporatne.. pripadne mi posli na SZ kluc a ja vo windowse spustim instalaciu a skusim ci pasuje kluc, ak mi to prejde je to isto korporatne a mas to vyriesene. Pripadne napis odkial si a ja ti ho dam aj osobne ak byvas v okoli DT a skusis to sam. Pripadne sa ozvy na Fujitsu Siemens hot-line a oni ti ho poslu ale neviem co za to chcu..
Pristroj ktory je pod prudom, vyzera rovnako ako ten ktory nie je, len je iny - na dotyk.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#8 Příspěvek od rezis »

Internet - metla lidstva

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“