Rizika LCD se třemi vodorovnými pruhy

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jardas4
Příspěvky: 25
Registrován: 25 pro 2006, 01:00
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Rizika LCD se třemi vodorovnými pruhy

#1 Příspěvek od jardas4 »

Prosím o pomoc při koupi tohoto "jetého LCD" na LCD projektor. Mám možnost koupit za 650,- link: http://beachkh.ic.cz/images/4.jpg
Prosím o radu, jak moc je to s ním vážné, jestli se ty pruhy nebudou zhoršovat a třeba i jestli by i ty pruhy nešly opravit. Jsem v tomto ohledu veliký laik, proto prosím i o polopatou odpověď. S díky jardas4 :D

Uživatelský avatar
Hop377
Příspěvky: 439
Registrován: 19 čer 2004, 02:00

#2 Příspěvek od Hop377 »

Kludne to kup, ked ti tie pruhy nevadia. Ale urcite sa ich nezbavis.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#3 Příspěvek od galjo »

To jestli se ty pruhy nebudou zhoršovat a třeba i jestli by i ty pruhy nešly opravit je ťažké.. Zlepšovať sa asi nebudú a ten kto to predáva vie prečo sa toho chce zbaviť.

Uživatelský avatar
Filda
Příspěvky: 703
Registrován: 20 dub 2006, 02:00

#4 Příspěvek od Filda »

mě to připadá jestli není nějaký špatný kontakt mezi displejem a řadičem toho lcdčka (stalo se mě to na mobilu) (ale taky to může byt např odpálený integráč na tom řadiči) to se blbě odhaduje z obrázku :lol:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od rnbw »

Takmer urcite je to blby kontakt - lenze sa to vraj neda opravit, lebo tam je tych kontaktov milion vedla seba (osobne som to nikdy neskusal).

Uživatelský avatar
dalik
Příspěvky: 305
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Hranice

#6 Příspěvek od dalik »

jardas4 - a nechces radeji koupit hotovy projektor? Jeden bych tu mel, je to Sharp XV 310P, lampa je po smrti ale jeste se ji podarilo na chvili ozivit (s tak 60%jasem), displej je v nem funkcni. Vice info - v pripade zajmu - pres SZ.
Líp už bylo.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“