Olympus C-745uz - rozebrání

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Olympus C-745uz - rozebrání

#1 Příspěvek od drabek06 »

Koupil jsem tento fotak na Aukru a je vykoupanej a voda zatekla i do objektivu a vyschla tam a jsou tam po ni stopy a fotky jsou takovy zakaeny, zasedly a proste divny. Potreboval bych ten objektiv rozebrat, ale vubec nevim jak ho mam dosta ven z toho fotaku. Vyndal jsem vsechny DPS i CCD vsechny sroubky povolil, ale stejnak to nejde. Jeste tam drzi predni plast na tele a ten taky nejde dolu. Uz vubec nevim jak dal. A jeste by me zajimalo jestli by nestacilo rozebrat ten objektiv zvrchu. Jsou tam dva takovy zarezy a myslim si ze tim je dotazena ta vrchni cocka, je to tak ?
Přílohy
220747289_1.jpg
C-745uz
(27.28 KiB) Staženo 182 x

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

Mimo mísu, kolik jsi za něj dal?
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od drabek06 »

Dal jsem za nej 520Kc. Je to presne ten co je na obrazku, vytahl jsem to z ty aukce. Je vykoupanej a odnesla to optika a elektronika. Elektroniku jsem ocistil starym zubnim kartackem a jehlou. Ten objektiv jsme rozebrali v praci a vycistili. Cocek tam je jak nas*ano !!! Pak jsme to 1,5 hodiny davali dohromady pac jsme nevedeli kam co prijde :lol: Kdyz jsem to vse zapojil a zapnul tak to dokonce ozilo a foti to uz dobre. Vse jde jak ma jen jednu vadu na krase to ma :cry: a to ze nejde blesk. Na LCD ukazuje ze nabiji, ale nenabiji . . . Ani nepiska jak to fotaky delaj. Meril jsem na modulu toho blesku a nejde tam napeti, to vim jiste. Ale kdyz jsem sel po cestach tak se to ztratilo nekde pod konektorem a pak nevim kam to vede, takze mam peska. Hodilo by se me schema, ale nevim kde ho sehnat :?:

Odpovědět

Zpět na „Fotoaparáty, kamery a jiné optické přístroje“