PRGRAM

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
milin
Příspěvky: 740
Registrován: 23 zář 2005, 02:00
Bydliště: SM

PRGRAM

#1 Příspěvek od milin »

Nema někdo skušenost!Spyware terminator, nebo Ad- Aware ,mohou byd nainstalovány třeba oba a použivát je na přezkaku. dik

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od workhard »

Já mám jenom Ad-Aware a 8-) myslim,že je můžeš mít klidně oba dva,neběží rezidentně,tak si nebudou konkurovat.

Uživatelský avatar
PTAZZ
Příspěvky: 308
Registrován: 15 úno 2007, 01:00
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od PTAZZ »

Když nebudeš mít puštěnej ADwatch s adawaru tak se nic neděje,spyware terminator je jako firewall ale taky hledá scanováním pc a adAware hledá blechy. Stačí si to nastavit tak jak potřebuješ.
Kdysi jsem byl strašně namyšlený, ale teď?! Teď už nemám chybu :-D

Uživatelský avatar
kybrex
Příspěvky: 276
Registrován: 26 črc 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od kybrex »

Já mám Ad-Aware a Spybot. U spybotu jsem aktivoval rezidentní štít, ale Ad-Aware mám jen na scanování PC, když provádím pravidelnej test. Je dobrý mít toho víc, ale ty 2 jsou akorát. Měl bys mít jeden, kterej bude mít rezidentní štít tzn. buď Ad-aware a aktivovat si ADwatch a k tomu ten tvůj Spyware terminator (ten neznám, takže možná má rezidentní štít taky) ale v žádným případě nepouštěj oba rezidentní štíty, nadělá to akorát paseku (asi jako 2 antivirový programy) víc není vždycky líp. ;)

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od stepa »

Jak pise kybrex...ad-aware a spybot, maximalni spokojenost

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“