LINUX a ICQ6

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

LINUX a ICQ6

#1 Příspěvek od Hejnicek »

Zprovoznil jste nìkdo ICQ v LINUX Mandriva pod emulátorem? Moje ratolest mi okupuje mùj PC hlavnì kvùli neochotì pracovat v LINUXU s komunikaèním programem Kopete. Vznikají tak èastá nedorozumìní. Zkoušel jsem emulátor CrossOver, ale hlásí to nìjakou chybu ohlednì knihovny. LINUX má jen na internet, hlavnì kvùli virùm a navíc nechci kupovat další licenci XP.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#2 Příspěvek od Cust »

Skusil bych jine linuxove komunikatory, treba bude nektery podobnejsi ICQcku (ja pouzivam GAIM) ale je jich hodne, treba PSI, SIM, ...., pak jeste existuje neco jako JABBER

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#3 Příspěvek od rnbw »

Ale v ziadnom nie su tie chujoviny, co su v ICQ (a nechapem, ako to niekto moze pouzivat).

Uživatelský avatar
stephunk
Příspěvky: 395
Registrován: 19 lis 2006, 01:00
Bydliště: Žilina

#4 Příspěvek od stephunk »

Zrejme preto že v tom nie sú tie chujoviny aké sú v icq. Ja používam Licq a som plne spokojný!!!Bežím na ubuntu feisty..

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#5 Příspěvek od EKKAR »

Byť nemám zrovna v lásce věci "Sdělano v CCCP", musím říci, že i na Widlích je alternativa k "zas*anému" ICQ - ruský hybrid Mirandy a původního ICQ nazvaný QIP - Quiet Internet Pager. V komunikaci je s ICQ kompletně kompatibilní. Momentálně je na http://qip.ru/ dostupný "build 8030", já sám používám 8020...
Reklama žádná, smajlů taky víc, než normální smrtelník použije - a s češtinou.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“