Jak to zapojit?

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Krtecek

Jak to zapojit?

#1 Příspěvek od Krtecek »

Chtel bych se zeptat jestli existuje nejaky zpusob jak propojit TV s levnym domacim kinem tak, aby kdyz koukam na televizi nebo video sel zvuk i ze vsech reproduktoru domaciho kina? Abych to uvedl na pravou miru, je to domaci kino, ktere ma vse v jednom (radio, DVD prehravac a zesilovac) Vim, ze televize nemá zvuk 5.1 ale stacilo by me kdyby reproduktory hraly stereo. Jedna se o domaci kino ELTA 8905. +DEKUJI!

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

Prepoj to SCARTom...
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Krtecek

SCART

#3 Příspěvek od Krtecek »

To me take napadlo. Zvuk totiz u tohoto zarizeni jde pres jeden kabel z DVD do subwoferu kde je teprve zesilovac (aspon myslim). Abych to moch propojit potreboval bych vedet ktery vyvod je na co. Nevi to nahodou nekdo? Je to vyrobek Elta 8905 CS. Asi nejlevnejsi domaci kino bna trhu.

kaspi

Re: SCART

#4 Příspěvek od kaspi »

bohuzel to u tohoto prehravace nejde. Problem je v tom ze tento typ ma pouze spojeni s televizi, tj. koaxial jde do Tv a DVD s televizi propojis pres SCARTnebo ho muzes propojit pres s-video kabel. Pekne na vymakanej smejd. A bacha na nastaveni cesky navod je na prd pokud mas po ruce anglicky je to lepsi.

Pears

Nasel jsem tento starsi prispevek :-)

#5 Příspěvek od Pears »

Odesla mi do vecnych lovist moje Elta 8905 CS, ktera ma zapojene repro pres 9ti PIN do subwooferu.
Konektor vypada takhle:
Obrázek
Nyni chci koupit stolni DVD ktere ma vystupy pro repro jen ze 6ti CINCHu. Jak bych to mel propojit? Existuje na to nejaka redukce nebo budu muset neco bastlit?
Nasel jsem toto:
Obrázek
....ale kdyz jsem zkousel zapojovat kabel jeden po druhem u me v subwooferu tak to vychazelo jinak:

Kód: Vybrat vše

1-pavy predni 
2-nedelalo to nic /asi nejakej ten SPDIF/ 
3-vsechny repro hrali,ale slabeji 
4-levy predni 
5-subwoofer 
6-pravy zadni 
7-nedelalo to nic /neobsazen/ 
8-stred 
9-levy zadni
Budu vdecny za kazdou radu a napad jak tohle vyresit.

Uživatelský avatar
jopein
Příspěvky: 413
Registrován: 07 črc 2005, 02:00
Bydliště: Kostelec na Hané

Re: Jak to zapojit?

#6 Příspěvek od jopein »

Krtecek píše:Chtel bych se zeptat jestli existuje nejaky zpusob jak propojit TV s levnym domacim kinem tak, aby kdyz koukam na televizi nebo video sel zvuk i ze vsech reproduktoru domaciho kina? Abych to uvedl na pravou miru, je to domaci kino, ktere ma vse v jednom (radio, DVD prehravac a zesilovac) Vim, ze televize nemá zvuk 5.1 ale stacilo by me kdyby reproduktory hraly stereo. Jedna se o domaci kino ELTA 8905. +DEKUJI!
Pokud se nemýlím, tento typ má FM tuner , tak by se dalo použít něco takového.
http://www.autohifi.cz/shop_goods.php3?g_id=663

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “