DigiPlex

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Yorick
Příspěvky: 9
Registrován: 15 říj 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

DigiPlex

#1 Příspěvek od Yorick »

Zdravím.Najde se někdo ochotný poradit s oživením a uvedením do provozu EZS.Mám v rodinném domku následující komponenty.
Ústředna Digiplex 48,klávesnice DGP2-641BLCZ 1 ks,detektory DGP2-50
5 ks,detektor rozbití skla GBS-210 VIVO 1 ks,dveřní magn.spínač 2 ks,siréna OS-300 1 ks.Ke všemu ještě návody a manuály.Předem díky. :lol:

Uživatelský avatar
Banda
Příspěvky: 1170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OV

#2 Příspěvek od Banda »

Nebudu už déle chodit kolem tohoto příspěvku, jako kolem horké kaše a rovnou se zeptám, jak by jsi si tu pomoc představoval? Na dálku Ti nikdo asi moc dobře neporadí o nic lépe než manuál, ledaže by dotyčný už s touto ústřednou měl co k dočinění.
Spíš bych očekával, tvé dotazy, co kam připojit, samozřejmě s tím, že by jsi ten manuál dal k nakouknutí. Jinak se zkus rovnou pozeptat na nějakého šikovného elektrikáře z okolí.

Uživatelský avatar
Yorick
Příspěvky: 9
Registrován: 15 říj 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Yorick »

Nikoho kolem horké ani jiné kaše nenutím chodit.Ano přesně to že by někdo měl zkušenosti s touhle ústřednou bych potřeboval.A umět poradit na dálku či na blízko je u člověka který chce opravdu pomoci úplně jedno.
Elektrikář jsem,dokonce mechanik elektronických zařízení jenomže se v oblasti EZS nepohybuji,takže žádám o rady odborníky.Ústřednu mám nainstalovanou,čidla připojenya zbývá nastavení celého systému.V blízkém okolí mám tři "známé" ( profesionály ) kteří se uvedenou problematikou zabývají,ale jsou zřejmě natolik zaneprázdněni prací anebo nechtějí pomoci.
Toliko úvodem a nakonec kdyby se přeci jenom někdo ochotný našel,děkuji předem.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#4 Příspěvek od Raptor181 »

Pomoct by ti urcite niekto pomohol, ale musis si aspon napisat odkial si.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od gumickar »

No taky bych byl ochotný pomoci, sice se na to přeškoluji, ale určitě už něco zmáknu, ale pokud by to bylo potřeba viděti, tak na moravu fakt nepojedu :D:D

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“