changhong

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

changhong

#1 Příspěvek od kozoka »

V Nymburku se rozjela hala na výrobu CRT, LCD a Plazma TV značky Changhong takže staré Tuzexové časy jsou zpět. China forever

Uživatelský avatar
kellik
Příspěvky: 154
Registrován: 12 zář 2007, 02:00

#2 Příspěvek od kellik »

V Prahe Rudnej skladajú tie šikmooké telky už skoro 2 roky. A najlepšie na tom je, že na niektorých krabiciach je značka Orava. :D :D :D

Pesko
Příspěvky: 562
Registrován: 04 dub 2007, 02:00
Bydliště: vých.SK

#3 Příspěvek od Pesko »

Čínske televízory značky Beijing a Changhong ktoré sa niekedy predávali na československom trhu boli pomerne kvalitné a spoľahlivé prístroje a dodnes ich isto ešte veľké množstvo funguje.

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#4 Příspěvek od jano2 »

Pesko píše:Čínske televízory značky Beijing a Changhong ktoré sa niekedy predávali na československom trhu boli pomerne kvalitné a spoľahlivé prístroje a dodnes ich isto ešte veľké množstvo funguje.
Ano suhlasin,mame tiež jedn Beijing,funkčny(možno,),lebo už asi dva roki nebol zapnuty.Chodil,sa mi zda 18 rokov?.
Malo toho viem,radšej sa spytam.

Uživatelský avatar
ns723
Příspěvky: 39
Registrován: 29 říj 2006, 02:00

#5 Příspěvek od ns723 »

jo a prodávat se budou jak pod značkou Changhong, tak i tesla nebo třeba sencor a možná i nějaký další.

Uživatelský avatar
HiGhLaNdEr
Příspěvky: 912
Registrován: 08 bře 2005, 01:00
Bydliště: Českobudějovicko
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od HiGhLaNdEr »

Zlatý bojigy,... kam se na to hrabou dnešní šmucky...

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od workhard »

Souhlas,jeden přitáhly děti od popelnice,že si ho rozeberou,ale nedalo mi to a vrazil jsem ho do sítě. Normálně fungoval,jenom jsem prostříknul potíky a od anténního konektoru odstranil paralelně připojený rezistor,který rapidně snižoval citlivost. Obrázek jako fotka 8-)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#8 Příspěvek od EKKAR »

Taky mám podobnou zkušenost se starším "Ťing-Ťongem" - jen je s podobnými telkami problém v mnoha městech, kde je kabelovka a má programy nasekaný ne ob kanál nebo ob dva kanály, ale hezky nahusto vedle sebe kanál vedle kanálu a navíc polovičku z nich v hyperbandu. Nedokážou je dokonale od sebe odladit a tak se na některé prostě nedá koukat. O problémech těchto televizorů se současnou existencí zvukových norem D/K a B/G v jednom rozvodu (musely se přepínat manuálně) a neexistenci DO nemá ani cenu mluvit...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#9 Příspěvek od jano2 »

Ple suhlasim s EKKAR,ale na tu dobu,,,celkom dobre stroje.
Malo toho viem,radšej sa spytam.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“