odkodovani autoradia Blaupunkt

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
kozelka

odkodovani autoradia Blaupunkt

#1 Příspěvek od kozelka »

Mam 306ku z 95. a koupil jsem ji uz bez kodu u autoradia. Byly tam ty 4 carky, ale asi po hodine jizdy zmizeli a obevilo se CODE, vygeneroval jsem si podle typu cislo 1700, ale je tam jen 6ti ciselna klavesnice. Jak zadam 7?

Jinak jsem to pri zkouseni zkazil a znova musim cekat na code, nevite nedo jak dlouho?

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#2 Příspěvek od Hill »

Teď jsem ti měl napsat, že se to tu už mockrát řešilo a žes před dotazem měl napřed použít funkci Vyhledávání a zadat třeba "zadání kódu"... nečetls upozornění?
Stiskni 8krát dvojku, pak jednou trojku, jednou čtyřku (aby se ti tam objevily ty nuly). Čím to odešleš, to si najdi ve starších fórech, už se to tu fakt objevilo víckrát.

Uživatelský avatar
patro16
Příspěvky: 44
Registrován: 28 zář 2007, 02:00
Bydliště: Trenčín - okolie

#3 Příspěvek od patro16 »

kozelka píše:Mam 306ku z 95. a koupil jsem ji uz bez kodu u autoradia. Byly tam ty 4 carky, ale asi po hodine jizdy zmizeli a obevilo se CODE, vygeneroval jsem si podle typu cislo 1700, ale je tam jen 6ti ciselna klavesnice. Jak zadam 7?

Jinak jsem to pri zkouseni zkazil a znova musim cekat na code, nevite nedo jak dlouho?
ja som mal tento isty problem a na CODE som cakal cca hodinu vzdy ked som zadal zly kod, cas sa nepredlzoval a kod sa pisal tak, ze cisla kodu sa zadavali tak ze som stlacal cislo 1 na klavesnici a menilo sa prve cislo na displei(od 1 po 9), a tak to bolo aj pri dalsich troch cislach kodu

inak ak chces napis mi seriove cislo toho autoradia cez sukromnu spravu a ja ti to vyskusam prehnat cez moj program

kozelka

#4 Příspěvek od kozelka »

dìkuju uctivì, myslel jsem si to a pøistì mrknu do vyhledávání, díky

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“